تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Checkbook For Excel v6.1.2 – Win

چک برای اکسل یک برنامه حساب کاربری واقعا آسان برای استفاده است که می تواند به کاهش اضطراب ردیابی هزینه ها، سپرده ها، هزینه های خدمات و سایر جزئیات نگه داشتن حساب چک بر روی پول کمک کند. این بسیار بهتر از ثبت نام چک چک کاغذی شماست، Checkbook for Excel می تواند برای ردیابی هزینه ها سفارشی شود؛ رویدادهای مربوط به مالیات پرچم؛ هزینه ها، سپرده ها و هزینه های PayPal را مدیریت کنید تهیه و چاپ گزارش ها؛ حتی چک های چاپی. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که یک برگه سربرگ برای هر حساب مالی که میخواهید مدیریت کنید تنظیم کنید. در اینجا شما باید از جزئیات هر گونه هزینه و سپرده اطلاعات (نام و آدرس قرض دهنده، مبلغ، هرگونه تکرار و غیره) را ارائه دهید. و این در این جزئیات است که پیچیدگی مدیریت زندگی مالی خود را، به خوبی، کمتر پیچیده است. بخش چالش انگیز Checkbook برای اکسل اطمینان حاصل کنید که شما به یاد داشته باشید که در واقع اطلاعات را وارد کنید، به ویژه آنهایی که از خروجی های ATM استفاده می کنند. شما همچنین می توانید نامگذاری دسته ها را تقسیم کنید، که مخصوصا اگر شما بخواهید هزینه های مراقبت از کودکی را که ممکن است از پیامدهای مالیاتی باشد، پیگیری کنید. تنها عامل محدود کننده این است که شما نمیتوانید یک دسته جدید (مانند «زنبورداری») ایجاد کنید، اما به جای آن به یک دسته متفرقه عمومی متکی هستید. نرم افزار Checkbook For Excel یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های مدیریت مالی و حسابداری در اکسل است که توسط گروه نرم افزاری Checkbook طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت مالی و حسابداری در اکسل به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های مدیریت مالی و حسابداری در اکسل کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Checkbook For Excel به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت مالی و حسابداری در اکسل برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Checkbook For Excel با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه مدیریت مالی و حسابداری در اکسل هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Checkbook For Excel را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App Checkbook for Excel center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Checkbook For Excel :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– سازگار با تمامی ورژن های Excel از جمله Office 365– امکان جابجایی منابع مالی بین حساب های مختلف– امکان وارد نمودن اطلاعات با فرمت های CSV، QFX، OFX و QIF– قابلیت ایجاد همزمان بیش از 15 فهرست هزینه و درآمد– ایجاد انواع گزارش ها از جمله گزارش مالیاتی– امکان مشاهده گزارش های مالی به صورت نمودار-ابزار بسیار قویی مدیریت مالی و حسابداری در اکسل– نرم افزار کاربردی مدیریت مالی و حسابداری در اکسل-انجام مدیریت مالی و حسابداری در اکسل با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Checkbook For Excel  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Checkbook For Excelنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت مالی و حسابداری در اکسلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Checkbook For Excel

Checkbook For Excel v6.1.2

Checkbook for Excel is a truly easy-to-use checkbook application that can help alleviate the anxiety of keeping track of expenses, deposits, service fees, and other details of keeping a checking account on the money. It's so much better than your average paper checkbook register, Checkbook for Excel can be customized to track expenses; flag tax-related events; manage one's PayPal expenses, deposits and fees; prepare and print reports; even print checks. All you have to do is set up a ledger sheet for each financial account you wish to manage. It is here you will be prompted to provide the details (name and address of creditor, amount, whether recurring, and more) of each expense and deposit. And it is in these details that the complexity of managing one's financial life becomes, well, less complex. The most challenging part of Checkbook for Excel is making sure you remember to actually enter the data, particularly those ATM withdrawals. You can also split category designations, which is particularly helpful if you want to track childcare expenses that may be of tax consequence. The only limiting factor is that you cannot create a new category (such as "beekeeping"), but instead rely on a generic miscellaneous category.

لینک دانلود