دانلود نرم افزار ChemBioOffice Suite 2018 v18.0.1 – Win

ChemOffice یک مجموعه علمی هوشمند و یکپارچه از ابزارهای بهره وری شخصی است که به دانشمندان کمک می کند تا به طور موثر پیگیری کار خود را درک کنند، درک عمیق تر از داده های خود را داشته باشند و گزارش های علمی را حرفه ای و کارآمد تولید کنند. ChemBioOffice Suite یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت ChemBioOffice است که در رده نرم افزار های طراحی ساختارهای شیمیایی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی ساختارهای شیمیایی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی ساختارهای شیمیایی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ChemBioOffice Suite را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی ساختارهای شیمیایی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار ChemBioOffice Suite با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی ساختارهای شیمیایی همراهی خواهد کرد. نرم افزار ChemBioOffice Suite تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی ساختارهای شیمیایی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی ساختارهای شیمیایی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir ChemBioOffice center

ویژگی های نرم افزار ChemBioOffice Suite :– سادگی کار با نرم افزار– نام گذاری به روش آیوپاک Structures to Name Convert– کشیدن شکل و ساختار مولکول از روی نام آن ها Insert name as Structures– اصلاح ساختارها و ابعاد مطابق استانداردهای ژورنال های معتبر مثل JACS و …– پیش بینی شیفت های شیمیایی CNMR و HNMR با دقت نسبتاً بالا که به دلیل اهمیت و کاربری آن مورد علاقه شیمیست ها است– مشاهده نام ترکیب با دادن ساختار گسترده آن-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی ساختارهای شیمیایی– نرم افزار کاربردی طراحی ساختارهای شیمیایی-انجام طراحی ساختارهای شیمیایی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ChemBioOffice Suite  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ChemBioOfficeنوع نرم افزار :  ابزار طراحی ساختارهای شیمیایینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ChemBioOffice Suite

ChemBioOffice Suite 2018 v18.0.1

ChemOffice is a scientifically intelligent, integrated suite of personal productivity tools that helps scientists to efficiently keep track of their work, gain a deeper understanding of their data and produce scientific reports professionally and efficiently.

لینک دانلود