تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ChessBase 15.8 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/27نسخه جدید ChessBase 15.8 اضافه شد.

ChessBase یک پایگاه شخصی شطرنج مستقل است که در سراسر جهان استاندارد شده است. همه از ChessBase استفاده می کنند، از قهرمان جهان تا آماتور بعدی در کنار هم. این برنامه انتخابی است برای هر کسی که بازی را دوست دارد و می خواهد در مورد آن بیشتر بداند. شروع داستان شخصی خود را با ChessBase و لذت بردن از بازی حتی بیشتر. ChessBase یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت ChessBase است که در رده نرم افزار های آموزش شطرنج قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه آموزش شطرنج است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های آموزش شطرنج امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ChessBase را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های آموزش شطرنج است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار ChessBase با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه آموزش شطرنج همراهی خواهد کرد. نرم افزار ChessBase تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای آموزش شطرنج برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه آموزش شطرنج و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App ChessBase center

ویژگی های نرم افزار ChessBase :– سادگی کار با نرم افزار– دسترسی به بازی های مشروح در پایگاه زنده– حاشیه نویسی نکات شطرنج در بازی با استفاده از نمودار و برجسته سازی– خروجی گرفتن از لیست نمودار بعنوان یک سند ورد در راستای ساخت آموزش شطرنج– ساده سازی تولید سوالات آموزشی برای بازی های شطرنج-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی آموزش شطرنج– نرم افزار کاربردی آموزش شطرنج-انجام آموزش شطرنج با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ChessBase  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ChessBaseنوع نرم افزار :  ابزار آموزش شطرنجنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ChessBase

ChessBase 15.8

ChessBase is a personal, stand-alone chess database that has become the standard throughout the world. Everyone uses ChessBase, from the World Champion to the amateur next door. It is the program of choice for anyone who loves the game and wants to know more about it. Start your personal success story with ChessBase and enjoy the game even more.

لینک دانلود