تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Citrio مرورگر وب

دانلود نرم افزار Citrio مرورگر وب از دانلود فارسی . سیتریو مرورگری قوی، سبک و کاربردی ساخته شده توسط شرکت Catalina Group Ltd می باشد . نرم افزار Citrio بر اساس سیستم Chromium طراحی شده است بدین معنی که سیستم کار نرم افزار بر اساس پروژه ی متن باز Chromium توسعه یافته است . به هر صورت، مرورگر Citrio دارای ویژگی های خاص خود می باشد که آن را به ابزاری ضروری برای گشت و گذار در اینترنت تبدیل می کند . نرم افزار Citrio کاملا رایگان است . مرورگر Citrio به گونه ای طراحی شده است تا به هر شکل ممکنی سریع باشد . نرم افزار به سرعت بر روی دسکتاپ اجرا می شود و به یک چشم به هم زدن صفحات وب را نمایش می دهد .

 

ویژگی های نرم افزار Citrio : 

– دانلود منیجر : نرم افزار Citrio خود دارای دانلود منیجر می باشد که به کاربران این امکان را می دهد تا مدیریت کامل دانلود های خود را به دست بگیرید . تمامی دانلودها بر اساس تاریخ به لیست اضافه می شوند . نرم افزار Citrio امکان Pause کردن دانلودها را نیز به کاربر می دهد تا هنگام قطع شدن اتصالتان به اینترنت دانلودهای شما را ذخیره کند . 

– MediaGrabber : برنامه ی MediaGrabber مرورگر Citrio به کاربران امکان می دهد تا محبوبترین و معروفترین ویدیوها و فایل های تصویری را از سایت های اشتراک گذاری ویدیو دانلود کنید . MediaGrabber می تواند چندین فایل به صورت همزمان دریافت نماید . برای دانلود ویدیو ها کافیست که دکمه ی زرد رنگ در بالای مرورگر را فشار دهید تا دانلود پس از چند ثانیه آغاز شود .

– پروکسی : قابلیت تنظیم و اضافه کردن Proxy در نرم افزار Citrio

– امنیت مرورگر : Citrio به حریم خصوصی کاربران اهمیت ویژه ای می دهد . مرورگر Citrio هیچ گونه از اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند . مرورگر Citrio خود دارای اینترنت سکوریتی می باشد تا محیط امنی را برای کاربران فراهم آورد .

– قابلیت دریافت و دانلود فایل های تورنت به طور مستقیم

دانلود نرم افزار Citrio مرورگر وب

دانلود نرم افزار Citrio مرورگر وب

دانلود نرم افزار Citrio مرورگر وب

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود