تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار پاکسازی و بهینه سازی سیستم عامل مک CleanMyMac X v4.0.0b1 – Mac

به روز رسانی :

1397/03/21 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار CleanMyMac برای تمام اطلاعاتی که دوست دارید فضا ایجاد می کند . با طیف گسترده ای از ویژگی های مبتکرانه، نرم افزار CleanMyMac به شما این اجازه را می دهد که تمامی سیستم خود را پاک سازی کنید، فایل های بزرگ و بی استفاده خود را حذف کنید، حجم iPhoto library خود را کاهش دهید، اپلیکیشن ها و برنامه های غیر ضروری را Uninstall کرده یا آن هایی را که به درستی کار نمی کنند رفع اشکال کنید و یا تمامی فایل های انتقالی خود را مدیریت کنید .

– چرا CleanMyMac

کار کردن با رایانه های Mac ساده است، بنابراین کار با برنامه های Cleaner نیز باید ساده باشد . با برنامه ی CleanMyMac 2.2.5 Mac OS X شما می توانید تنها با یک کلیک سانت به سانت سیستم Mac خود را اسکن کنید . سپس، برنامه Automatic Mac Cleanup با الگوریتمی ساده تنها فایل هایی را که 100% خطرناک یا بی استفاده هستند را انتخاب می کند پس شما نگران حذف شدن اشتباهی فایل هایتان نباشید .

– حذف فایل های بزرگ و فراموش شده :

CleanMyMac تنها به دنبال فایل های بی استفاده نمی گردد. بلکه فایل های حجیمی را که شما کاملا آنها را فراموش کرده اید و مدت هاست آنها را باز نکردید را نیز پیدا می کند مثل فیلم ها، فایل های .dmg و فایل های زیپ شده. برنامه CleanMyMac دارای فیلتر داخلی هوشمندی است که پیدا کردن و حذف این نوع فایل ها را بسیار ساده می کند .

– بهینه سازی iPhoto Library :

هر بار که شما عکسی را در iPhoto تغییر میدهد، کپی آن عکس در کتابخانه عکس شما نمایان می شود و عکس اصلی توسط نرم افزار iPhoto پنهان می گردد . CleanMyMac.2.2.5 این فایل های پنهان را پیدا می کند و به شما اجازه می دهدآنها را حذف کنید تا فضای بیشتری برای اطلاعات مورد استفاده تان در هارد دیسک داشته باشید .

– مدیریت برنامه هایتان :

CleanMyMac در ردیابی و نظارت بر تمامی برنامه هایتان شما را یاری خواهد کرد . این برنامه به شما کمک می کند تا برنامه هایی را که نیاز ندارید یا آن دسته از برنامه ها که دیگر با سیستم شما سازگاری ندارند را به طور کامل از Mac خود حذف کنید . همچنین این برنامه، فایل های باقیمانده از برنامه های پاک شده پیشین را شناسایی می کند .

– ویژگی های نرم افزار CleanMyMac :

– ابزارهای پیشرفته Safari

– دارای تمامی آپدیت های پیشین : سازگار با Google Chrome, Parallels, realMyst, WireShark و Xquote

– اضافه شدن فرم نظر سنجی به هنگام Uninstall برنامه

– رفع شدن تمامی باگ های پیشین Bugs Fixed

CleanMyMac

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار CleanMyMac
خرید
لینک دانلود