تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Clever Internet Suite v9.0 – Win

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با کامپوننت های اتصال به اینترنت هستید، بی شک نام شرکت Clever را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه کامپوننت های اتصال به اینترنت است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه کامپوننت های اتصال به اینترنت داده است. نرم افزار Clever Internet Suite یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کامپوننت های اتصال به اینترنت بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های کامپوننت های اتصال به اینترنت روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Clever Internet Suite یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای کامپوننت های اتصال به اینترنت است  که محصول شرکت Clever بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه کامپوننت های اتصال به اینترنت است. نرم افزار Clever Internet Suite با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر کامپوننت های اتصال به اینترنت به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Clever Internet Suite تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Clever Internet Suite می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

Clever Internet Suite center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Clever Internet Suite :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوزپشتیبانی از ویژوال استودیو 2010, 2012, 2013, 2015 و 2017 تا 2018– پشتیبانی از OAUTH برای کامپوننت های IMAP4 و SMTP– سرور ها و کلاینت های HTTP, FTP, SMTP, POP3, IMAP, NNTP– کلاینت SFTP (SSH)– امنیت SOAP– پشتیبانی از DKIM (DomainKeys Identified Mail)– شامل الگوریتم های امنیتی TLS1.1 و TLS1.2-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Clever Internet Suite  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Cleverنوع نرم افزار :  ابزار کامپوننت های اتصال به اینترنتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Clever Internet Suite

Clever Internet Suite v9.0

These Internet components give you everything you need to jumpstart your Internet development without any external dependencies. The suite of Internet Components contain over fifty components which are constantly refined and improved. Using the Clever Internet Suite you can add instant SSL / TLS / SSH security to your Internet applications and implement many useful Internet-related features.

لینک دانلود