تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ClipboardFusion Pro v5.6 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/05نسخه جدید ClipboardFusion Pro v5.6 اضافه شد.

هنگامی که بحث از مدیریت کلیبورد در ویندوز به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار ClipboardFusion Pro اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه مدیریت کلیبورد در ویندوز است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به مدیریت کلیبورد در ویندوز به خوبی نرم افزار ClipboardFusion Pro را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت کلیبورد در ویندوز است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت کلیبورد در ویندوز افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Binary Fortress Software سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت کلیبورد در ویندوز دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت کلیبورد در ویندوز هستید نرم افزار ClipboardFusion Pro یکی دیگر از محصولات Binary Fortress Software  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت کلیبورد در ویندوز بر آورده سازید. نرم افزار ClipboardFusion Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت کلیبورد در ویندوز برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت کلیبورد در ویندوز و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ClipboardFusion Pro center

ویژگی های نرم افزار ClipboardFusion Pro :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت کلیبورد در ویندوز– کاربردی در امر مدیریت کلیبورد در ویندوز-انجام مدیریت کلیبورد در ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار ClipboardFusion Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Binary Fortress Softwareنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت کلیبورد در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ClipboardFusion Pro

ClipboardFusion Pro

ClipboardFusion makes it easy to remove clipboard text formatting, replace clipboard text or run powerful macros on your clipboard contents! You can even sync your clipboard with other computers and mobile devices.ClipboardFusion scrubs text copied to the clipboard so that it can be pasted into different applications without formatting. It can be done automatically or with a customizable HotKey.

لینک دانلود