تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Cobian Backup پشتیبان گیری

نرم افزار Cobian Backup نرم افزاری برای تهیه ی نسخه پشتیبان از اطلاعات هارد درایو کامپیوتر شماست . نرم افزار Cobian Backup  که برای تهیه پشتیبان از هارد درایو به کار می رود قابلیت استفاده به 2 روش را دارد . این برنامه می تواند بصورت خودکار پشتیبان گیری کند و یا بصورت دستی این کار را انجام دهد و در حین عملیات پشتیبان گیری بر روی فایلها نیز رمز گذاری نماید . در روش اول می توان به شکل دستی و در هر زمان دلخواه از اطلاعات خود پشتیبان گیری کرد و در روش دوم نرم افزار به صورت خودکار این کار را انجام می دهد . به این ترتیب با تنظیم نرم افزار بر روی حالت اتوماتیک و دادن زمان به آن نرم افزار به صورت خودکار از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته و جدیدترین تغییرات ایجاد شده در اطلاعات را نیز در نسخه پشتیبان ذخیره می کند . قابلیت قدرتمند نرم افزار Cobian Backup شما را در انتخاب محل ذخیره سازی نسخه پشتیبان آزاد گذاشته و مجوز انتخاب محل ذخیره کردن نسخه پشتیبان را به شما می دهد تا بتوانید نسخه پشتیبان از اطلاعات خود را در یک فضای دلخواه (اینترنتی) نگه داری کنید و همچنین از لحاظ فیزیکی نیز اطلاعات خود را محفوظ دارید . 

 

Please feel free to walk around my site and download any of my programs. Because of the popularity of Cobian Backup, which now is in its 11th version, I am actively supporting only that product. If you have some questions about Cobian Backup, please read the Help file and the FAQ first, and if you don’t find the answer to your question there, post it to the support forum and I or other users will gladly try to help you.

Here you can download some other programs developed by me as well. Some useful utilities like Cobian Herald (a mailing list server), CobView (a multipurpose Windows Shell extension) and CobDDNS (a client updater for EditZone dynamic DNS) can be downloaded from Other software.

A couple of old unsupported utilities can also be found by selecting Obsolete from the Navigation menu.

 While you are here, feel free to leave some lines in my guest book too

 

تصویری از محیط نرم افزار Cobian Backup نسخه 11 :

دانلود نرم افزار Cobian Backup پشتیبان گیری

 

دانلود نرم افزار Cobian Backup پشتیبان گیری با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود