تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CoffeeCup HTML Editor v17.0 Build 841

به روز رسانی :

1399/09/10 نسخه CoffeeCup HTML Editor v17.0 Build 841 اضافه شد.

CoffeeCup HTML Editor

نام نرم افزاری در زمینه طرحی و ویرایش صفحات وب سایت می باشد. عملیات کد نویسی وب سایت را می توان با نرم افزار NotePad نیز انجام داد اما با دارا بودن یک رابط کاربری و محیط توسعه ساده از بسیاری از ویژگی های توسعه وب سایت برخوردار نبوده که باعث افزایش چشمگیر زمان توسعه وب سایت خواهد شد. همچنین با استفاده از نرم افزار CoffeeCup HTML Editor کد نویسی و طراحی وب سایت به یک لذت تبدیل می شود برای مثال تگ ها آغازین و تگ های پایانی به شکل خودکار تکمیل شده و قسمتهای مختلف کد با رنگهای مجزا نمایش داده می شوند تا خوانایی افزایش پیدا کند. کامنتهایی که در کد قرار می دهید به صورت ایتالیک و خاکستری نمایش داده می شود تا تداخلی در خوانایی نداشته باشد. با استفاده از نرم افزار CoffeeCup HTML Editor به صورت زنده می توانید تاثیر تغییرات را در روند طراحی مشاهده نموده که این امر باعث می شود تا با سرعت بالایی کارکرد کدهای مختلف را درک کنید. در این برنامه همه فایلها ، پوشه ها و زیر پوشه ها به صورت مرتب و درختی نمایش داده می شود و هر جایی که نیاز داشته باشید می توانید به آن فایل مراجعه کنید و تنها با یک کلیک می توانید فایل مورد نظر خود را باز نمایید. فایل ها در تب های جداگانه باز شده تا امکان جا به جایی سریع بین آنها را داشته باشید. همچنین یکی از ویژگی های جالب این برنامه امکان ذخیره قسمتهای تکراری کد در قالب اجزای چند بار مصرف می باشد به عنوان مثال هدر و فوتر منوها و عناصری از این دست معمولا در هر وبسایتی وجود دارند اما شما می توانید این قطعات کد را به شکل اجزای مختلف در کتابخانه شخصی خود قرار داده و برای سایر پروژه ها و یا در قسمتهای دیگر پروژه فعلی تان استفاده کنید.

ویژگی های نرم افزار CoffeeCup HTML Editor:

قابلیت نمایش درختی ساختار فایلها و پوشه ها و زیر پوشه های پروژه

پشتیبانی از محیط  و رابط کاربری ساده و زیبا ، توانایی تکمیل خودکار کدها

پشتیبانی از نمایش زنده و لحظه ای تغییرات اعمال شده روی کد ها بدون نیاز به اجرا

توانایی باز کردن فایلها در تبهای جداگانه برای کار کردن همزمان روی چندین فایل

توانایی تکمیل خودکار تگ های آغازی و پایانی کد های HTML ، ایجاد تورفتگی خودکار کد برای افزایش خوانایی کد

متمایز کردن کامنتها به صورت ایتالیک و کم رنگ ، امکان ساخت کتابخانه اجزای مختلف از روی کدهای پر استفاده و مشترک بین پروژه ها

نام: CoffeeCup HTML Editor
حجم فایل: 76.73 مگابایت
شرکت سازنده: coffeecup
ورژن: v17.0 Build 841
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

CoffeeCup HTML Editor v17.0 Build 841

CoffeeCup HTML Editor is a powerful and beautiful editor for designing and editing web pages. Web coding can also be done with a notepad, but the norepad is a simple environment and does not have many features, which greatly increases the coding time. There are many tools available to solve this problem, including CoffeeCup HTML Editor. Using this software, coding and web designing becomes a pleasure. For example tags are automatically filled in, end tags are automatically inserted. Different sections of code are displayed in separate colors to increase readability. The comments you make in the code are displayed in italics and gray so that they don’t interfere with readability.

لینک دانلود