دانلود نرم افزار Coin Balance Tracker Pro v1.2.0.0 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/08نسخه جدید Coin Balance Tracker Pro v1.2.0.0 اضافه شد.

Coin Balance Tracker، امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از ارزهای دیجیتالی در سراسر جهان رواج یافته است. ارزهای الکترونیکی به دلیل امنیت بسیار بالا و نیز راحتی در استفاده از آنها جایگزین مناسبی جهت تبادلات اینترنتی شده اند. امروزه بسیاری از افراد در سراسر جهان از این ارزها استفاده کرده و حتی به خرید و فروش آنها می پردازند. لذا اطلاع از قیمت های این ارزهای دیجیتال که از معروفترین و محبوب ترین آنها می توان به ارز بیت کوین اشاره کرد، امری لازم به نظر می رسد. نرم افزار Coin Balance Tracker می تواند این کار را برای شما انجام دهد. این نرم افزار ابزاری از سری نرم افزارهای crypto currency است که به شما کمک خواهد کرد که تاریخچه تعادل فعلی هر بیتکوین BSV / BTC / BCH را ببینید. شما فقط باید یک اتصال به اینترنت و یک رشته آدرس سکه معتبر داشته باشید. این نرم افزار همچنین یک سرویس ایمن است زیرا تنها از داده های بلوک عمومی استفاده می کند، نیازی به ورود و رمز عبور وجود ندارد. شما همچنین می توانید تاریخچه و برچسب پرداخت و صادرات و جمع آوری آدرس بیت کوین ها را نیز در این نرم افزار مشاهده نمایید.

Coin.Balance.Tracker.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Coin Balance Tracker Pro v1.2.0.0:

پشتیبانی از ردیابی تعادل آدرس BSV پشتیبانی از ردیابی تراز تعویض آدرس BCH پشتیبانی از ردیابی تراز تعرفه BTC پشتیبانی از دسته BSV / BCH / BTC ردیابی تراز تعرفه

و …

مشخصات نرم افزار Coin Balance Tracker Pro v1.2.0.0:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : کاربردینوع فایل : EXE

Coin Balance Tracker Pro v1.2.0.0 - win

Coin Balance Tracker is a cryptocurrency tool that will help you view the current balance history of any bitcoin BSV/BTC/BCH address. You need only a internet connection and a valid coin address string. This is a safe service because it uses only public blockchain data, there is no need for login and password. You also can track and export payment history and label and aggregate bitcoin addresses with Coin Balance Tracker.

لینک دانلود