دانلود نرم افزار CoinManage Deluxe 2018 v18.0.0.8 – Win

CoinManage یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت CoinManage است که در رده نرم افزار های کلکیسون سکه قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه کلکیسون سکه است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های کلکیسون سکه امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار CoinManage را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کلکیسون سکه است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار CoinManage با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کلکیسون سکه همراهی خواهد کرد. نرم افزار CoinManage تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کلکیسون سکه برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کلکیسون سکه و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

CoinManage Deluxe center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار CoinManage :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی کلکیسون سکه– نرم افزار کاربردی کلکیسون سکه-انجام کلکیسون سکه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار CoinManage  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   CoinManageنوع نرم افزار :  ابزار کلکیسون سکهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CoinManage

CoinManage Deluxe 2018 v18.0.0.8

CoinManage includes a comprehensive and accurate values database. Recently expanded to include many more grades. Includes for Type-Specific valuations such as Full-Head Standing Liberty Quarters, Full Bell Line Franklin Half Dollars, etc. Our popular EBay™ Completed Item Search lets you instantly view Selling Prices for the coins you specify.


Here are some key features of "CoinManage":
- Pictures of each type to help you identify the coins you own. Individual pictures for sets and major design changes within a type. Over 3000 images in all.
- New bar code feature lets you track your certified coins (PCGS, NGC, etc..). Retrieve data related to a certified coin by simply scanning the bar code on the coin slab using your bar code scanner.
- Attach up to 4 of your images to each coin record. supports JPG, GIF, TIFF, BMP and PNG images.
- Each record contains over 30 information fields. Keep track of defects, Purchase and Selling info, etc.
- Types & Varieties Manager allows you to add data for Countries or Varieties not present in the program database.

لینک دانلود