تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Colors Pro v2.4 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/1 نسخه جدید Colors Pro v2.4 اضافه شد.

ابزارهای مدیریت رنگ در ویندوز امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت رنگ در ویندوز افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون den4b سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت رنگ در ویندوز دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت رنگ در ویندوز هستید نرم افزار Colors Pro یکی دیگر از محصولات den4b  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت رنگ در ویندوز بر آورده سازید. شرکت den4b مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار Colors Pro با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت رنگ در ویندوز همراهی خواهد کرد. نرم افزار Colors Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Colors Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت رنگ در ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مدیریت رنگ در ویندوز کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Colors Pro را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

color pro center

Color picker that helps you easily select a desired color using various pallets. It is also able to pick a color from the currently displayed screen content and supports a number of different color models, i.e. RGB, HSV, HLS, CMYK.

ویژگی های نرم افزار Colors Pro :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت رنگ در ویندوز– کاربردی در امر مدیریت رنگ در ویندوز-انجام مدیریت رنگ در ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار Colors Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   den4bنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت رنگ در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Colors Pro

لینک دانلود