تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Complete Internet Repair v5.2.3 Build 4010 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/4نسخه جدید Complete Internet Repair v5.2.3 Build 4010 اضافه شد.

Complete Internet Repair نرم افزار Complete Internet Repair جز بهترین و پرکاربردترین نرم افزارها در میان نرم افزارهای عیب یابی اینترنت می باشد که اکنون در اختیار شماست. امروزه با توجه به استفاده مستمر از شبکه های اینترنتی برای راه اندازی سیستم های کاری، دسترسی سریع به اینترنت جز ملزومات مهم زندگی افراد شده است که بروز هرگونه ایراد و اشکال در اتصال به اینترنت باعث ایجاد وقفه در انجام امورات خواهد شد. لذا برای عیب یابی دقیق، سریع و به موقع اتصالات، نرم افزار Complete Internet Repair برای کاربران در این زمینه ارائه شده است.

سایر مشخصات : این نرم افزار بسیار کاربردی در حجم بسیار کم قابلیت شناسایی هرگونه ایراد در اتصالات را در کمترین زمان ممکن و رفع کامل این ایرادات بدون بازگشت برای کاربران متخصص در زمینه اینترنت را فراهم ساخته است. دیگر زمان خود برای آشنایی با نوع ایرادات اتصالات اینترنتی و نحوه رفع این اشکالات هدر نداده و به راحتی با اجرای این نرم افزار در دستگاه خود بدون وقفه به اینترنت متصل شده و کارهای خود را انجام دهید. دسترسی به گزینه های شناسایی و رفع ایراد بسیار ساده بوده و تمام کاربران با هر سطح اطلاعات می توانند به راحتی با این نرم افزار کار کنند. این نرم افزار خطاهای مختلفی که در سیستم رخ می دهد و مانع از اتصال شما به اینترنت می شود را رفع می نماید و سرعت اتصال شما را چند برابر میکند.

Complete.Internet.Repair.center

ویژگی های نرم افزار Complete Internet Repair :

– رابط کاربری ساده و آسان برای کاربران

– شناسایی و رفع تمام ایرادات و خطاها در اتصالات اینترنتی

– قابلیت رفع مشکلات مربوط به DNS نیز که در بسیاری از مواقع رخ می دهد

– شناسایی سریع و رفع مشکلات، خطاها و ارورهای به وجود آماده در اتصلات اینترنت را که اغلب به وسیله ی Adware, Spyware, Virus, Worm, Trojan به وجود می آیند.

Complete Internet Repair

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار Complete Internet Repair
خرید
لینک دانلود