دانلود نرم افزار Conceiva Mezzmo Pro v5.2.0 – Win/Android

Conceiva Mezzmo Pro نرم افزار Conceiva Mezzmo در واقع یک ابزار قدرتمند و کامل سرور مدیا برای دستگاه هایی می باشد که از تکنولوژی DLNA پشتیبانی می کنند. فناوری DLNA یک استاندارد برای ارتباط دستگاه های صوتی و تصویری می باشد تا بتوان به آسانی برای پخش فیلم از رایانه یا تلفن همراه در تلویزیون بدون نیاز به کابل، فلش، سی دی و یا دی وی دی استفاده کرد. دستگاه هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند قادرند به آسانی با استفاده از یک شبکه خانگی مبنی بر IP اقدام به اشتراک فایل، ویدئو و موسیقی نمایند. امروزه بسیاری از وسایل مانند لپتاپ ها، تلفن های همراه، دستگاه های صوتی و تصویری و گیرنده های ماهواره ای از این فناوری پشتیبانی می کنند. بنابراین با استفاده از Conceiva Mezzmo قادرید به راحتی فیلم ها و موسیقی های مورد نظرتان را از طریق تلویزیون مشاهده کنید و گوش دهید.

سایر مشخصات : Conceiva Mezzmo را روی رایانه و یا تلفن همراه خود نصب کنید و با استفاده از آن به دستگاه پخش کننده متصل شوید و فیلم و یا موسقی مورد نظر خود را پخش کنید و با تصویری بزرگ و کیفیتی بالا تماشا کنید. عکس هایتان را در سینمای خانگی خود قرار دهید و در کنار خانواده به تماشای آنها بپردازید و خاطرات خود را مرور کنید. این نرم افزار هیچ محدودیتی در استریم کردن روی تجهیزات مختلف ندارد و قادر است به صورت همزمان رو چند دستگاه اطلاعات را قرار دهد. یکی دیگر از کاربردهای این نرم افزار امکان محدود کردن برخی موارد می باشد. به عنوان مثال برخی فایل ها و ویدئوها را قفل کنید تا امکان پخش برای سایرین وجود نداشته باشد.

Conceiva.Mezzmo.center

ویژگی های نرم افزار Conceiva Mezzmo :– پخش فیلم، موسیقی، عکس روی همه دستگاه های سازگار با DLNA– پخش فایل های صوتی و تصویری بدون کاهش کیفیت– سرعت بالای ارسال اطلاعات– قابلیت محدود کردن برخی از فایل ها به انتخاب خودتان– امکان رایت سی دی و دی وی دی

Conceiva Mezzmo Pro

لینک دانلود