تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Contacts+ PRO v5.57.2 برای اندروید

Contacts+ برترین دفترچه تلفن و نرم افزار شماره گیر در سراسر دنیا می باشد که با قابلیت هایی نظیر caller ID ، اسپم بلاک و پشتیبان گیری از شماره های تلفن شما، کامل تر و کاراتر شده است که همه این ها در یک نرم افزار گرد آمده اند. Contacts+ توسط بیش از ده میلیون نفر در سراسر دنیا استفاده می شود و به محبوبیت رسیده است. Contacts+ قطعا یک نرم افزار همه چیز تمام است، دفتر تلفن، شماره گیر، پیام کوتاه و تاریخچه تماس که همه اینها باعث هرچه آسان تر شدن تماس با دوستان، بلاک کردن افراد ناخواسته، اسپم پیام های تبلیغاتی و… می باشد. با این نرم افزار همه چیز همیشه در کنترل شما قرار دارد.

سایر مشخصات : علاوه بر اسپم تماس ها و پیام های ناخواسته این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که از تمام شماره ها، پیام ها و تاریخچه تماس خود پشتیبان تهیه کنید. بنابراین زمانی که تلفن همراه خود را تعویض کنید یا آن را گم کنید تمام این اطلاعات را در اختیار دارید. علاوه بر مسائل امنیتی، شما قادر خواهید بود Contacts+ خود را با بیش از 80 تم متنوع و تصویر زمینه دلخواه از داخل حافظه خود و یا قرار دادن تصویر خاص برای مخاطب خاص یا زمینه پیام کوتاه و حتی تاریخچه تماس، هر قسمت را به هر شکلی که می پسندید درآورید. این نرم افزار محبوب و کاربردی کاری از تیم Contacts Plus team می باشد که ده ها میلیون کاربر از ویژگی های خاص آن بهره می برند.

دانلود نرم افزار Contacts+ PRO

ویژگی های نرم افزار Contacts+ :– اسپم بلاک تماس و پیام کوتاه– پشتیبان گیری از مخاطبین،تماس ها و پیام ها– بیش از 80 تم و زمینه متنوع– قابلیت شماره گیری سریع– جستجوی سریع مخاطب– چینش هوشمند مخاطبین– نمایش مخاطبین به صورت لیست و یا شبکه ای– یادآور تولد– قابلیت Merge کردن مخاطبین

Contacts+

لینک دانلود