تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CONVERGE + Studio v2.4.19 Datecode – Win

CONVERGE Studio یک برنامه دینامیکی سیال محاسباتی انقلابی (CFD) است که گرایش نسبی شبکه را از روند شبیه سازی حذف می کند. CONVERGE توسط کارشناسان شبیه سازی موتور طراحی شده است و برای استفاده در هر دو موتور و موتورهای بدون موتور استفاده می شود. بر خلاف بسیاری از برنامه های CFD، CONVERGE به طور خودکار یک شبکه کاملا ساختار یافته را در زمان اجرا بر اساس پارامترهای کنترل ساده، کاربر تعریف شده شبکه ایجاد می کند. این روش تولید نسل به طور کامل نیازمند ایجاد شبکه بصورت دستی است. علاوه بر این، CONVERGE ویژگی های دیگری را برای سرعت بخشیدن به روند نصب فراهم می کند و اطمینان حاصل می کند که شبیه سازی های شما به عنوان محاسباتی کارآمد تر است. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی هستید، بی شک نام شرکت CONVERGE را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی داده است. نرم افزار CONVERGE + Studio یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار CONVERGE + Studio یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی است  که محصول شرکت CONVERGE بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی است. نرم افزار CONVERGE + Studio با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار CONVERGE + Studio تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار CONVERGE + Studio می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir CONVERGE Studio center

ویژگی های نرم افزار CONVERGE + Studio : – سادگی کار با نرم افزار – نرم افزاری بی‌رقیب در نوع خود نسبت به سرعت عمل پردازش – امکان تولید خودکار مش‌ها و شبکه‌سازی مدل‌ها – شبکه‌سازی کاملاً متعامد با زمان‌بندی دلخواه شما – مشاهده آنی تغییرات شبیه‌سازی با تغییر پارامترهای کنترل – توانایی تحلیل هندسه‌های پیچیده مانند کمپرسورها و توربین‌ها – تحلیل شرایط مرزی متغییر و اندرکنش بین سیال و ساختار -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی – نرم افزار کاربردی شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی -انجام شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی با در کمترین زمان -و …. مشخصات نرم افزار CONVERGE + Studio  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   CONVERGE نوع نرم افزار :  ابزار شبیه‌سازی و محاسباتی دینامیک سیالات محاسباتی نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CONVERGE + Studio v2.4.19 Datecode

CONVERGE Studio is a revolutionary computational fluid dynamics (CFD) program that eliminates the grid generation bottleneck from the simulation process. CONVERGE was developed by engine simulation experts and is straight forward to use for both engine and non-engine simulations. Unlike many CFD programs, CONVERGE automatically generates a perfectly orthogonal, structured grid at runtime based on simple, user-defined grid control parameters. This grid generation method completely eliminates the need to manually generate a grid. In addition, CONVERGE offers many other features to expeditethe setup process and to ensure that your simulations are as computationally efficient aspossible.

لینک دانلود