تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Coolutils Total Excel Converter v6.1.0.19 ویندوز

به روز رسانی :

1398/04/16 نسخه Coolutils Total Excel Converter v6.1.0.19 اضافه شد.

Coolutils Total Excel Converter

تبدیل فایل های گسترده مانند فایل های اکسل به فرمت های دیگری همچون doc یکی از پرکاربردترین عملیات ها برای افرادی است که به با این گونه فایل ها فعالیت زیادی انجام می دهند. حتی افراد دیگر هم گاهی نیاز پیدا می کنند به عنوان مثال جدولی را که در اکسل طراحی کرده اند به محیط Word منتقل کنند و در بخشی از متن خود جای دهند. با استفاده از نرم افزار Total Excel Converter می توان به آسانی و با قابلیت های فراوان فایل های صفحه گسترده مانند اکسل را به فرمتی مانند doc تبدیل کنیم. حتی قادرید اسناد خود را با فرمت های متنوعی همچون اکسل XLSM, XLT, XLTM ODS, XML, SQL, WK2 WKS, WAB, DBF, TEX و DIF به فرمت هایی با تنوع بیشتر و متفاوت تر از فرمت های ورودی تبدیل کنید و از آنها نهایت بهره را ببرید.سایر مشخصات : با استفاده از Total Excel Converter کار بسیار ساده و آسان می باشد. در نظر بگیرید قصد دارید یک فایل اکسل را به فرمت XML تبدیل کنید. این کار بسیار وقت گیر و دشوار می باشد اما با استقاده از قابلیت های این نرم افزار تنها با چند کلیک ساده این کار را به آسانی انجام دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید. از جمله قابلیت های جالب توجه این نرم افزار این است در فایل های اکسل که دارای چند شیت مجزا می باشد می توانید با تنظیمات قبل از تبدیل فرمت هر شیت را در سندی جداگانه تبدیل و ذخیره کنید. به علاوه می توانید برای فایل هایی مانند pdf ها رمز قرار دهید.

ویژگی های نرم افزار Total Excel Converter :

– قابلیت تبدیل کلیه فرمت های پشتیبانی شده در اکسل– امکان ادغام چندین فایل در قالب یک فایل واحد– قابلیت افزودن لوگو و عکس به فایل های خروجی– امکان افزودن شماره صفحه، تاریخ و…– پشتیبانی از ده ها فرمت ورودی و خروجی
نام: Coolutils Total Excel Converter
شرکت سازنده: coolutils
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Coolutils Total Excel Converter v6.1.0.19

Total Excel Converter is the perfect choice to convert any type of table. Supported input formats include Excel and Excel 2007, XLSM, XLT, XLTM as well as OpenOffice formats ODS, XML, SQL, WK2, WKS, WAB, DBF, TEX, and DIF. The list of target formats is even more extensive: convert your tabled files into DOC, DOCX, PDF, HTML, Access, TXT, ODT, ODS, XML, SQL, CSV, Lotus, DBF, TEX, DIFF, SYLK, and LaTeX. Imagine how much time you'll save with this amazing conversion tool.

لینک دانلود