تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Corel Roxio Creator NXT Pro 6 v19.0.55.0 – Win

به روز رسانی :

1397/02/20 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار Corel Roxio Creator NXT را میتوان به عنوان جامع ترین نرم افزارهای کاربردی نام برد . با استفاده از این نرم افزار میتوان مجموعه کامل نرم افزارهای ویرایش فایل های صوتی و تصویری را به صورت کامل به همراه داشت . نرم افزار ارائه شده در 6 بخش مختلف ساخته و طراحی شده است . بخش اول نرم افزار قسمت Home می باشد که تمامی بخش ها را به صورت مجزا در خود جمع آوری کرده است و کاربران در صفحه اصلی نرم افزار با این بخش روبرو میشوند .

بخش دوم نرم افزار قسمت Data Copy می باشد که میتوان در این بخش به رایت دیسک های دی وی دی و سی دی را اختصاص داد . پشتیبان گیری از فایل ها و رایت آن ها بر روی سی دی و دی وی دی در این بخش امکان پذیر می باشد . ساخت لیبل بر روی دیسک ها توسط بخش 2 امکان پذیر بوده و میتوان با استفاده از ابزارهای در نظر گرفته شده فایل های میتوان تصاویر مورد نظر خود را بر روی لیبل دیسک مربوط چاپ نمایید .کپی فایل ها به صورت مستقیم از روی سی دی و دی وی دی امکان پذیر می باشد و میتوان با چند کلیک ساده محتوای دیسک مربوطه را به حافظه هارد دیسک انتقال دهید .

بخش سوم قسمت Video Movie می باشد که خود به سه بخش تقسیم می شود که با استفاده از این بخش میتوان فایل های ویدئویی خود را ویرایش کنید . قسمت ویرایش فایل های ویدئویی قابلیت ساخت آلبوم تصاویر و درج افکت های ، تنظیم نور پردازش ، درج موزیک بر روی فیلم و … را دارا می باشد . یکی از دیگر بخش ها را میتوان به مبدل فرمت فایل های ویدئویی اختصاص داد . مبدل فایل های ویدئویی در این بخش با توجه به دستگاه های موبایل ، کنسول های بازی ، دستگاه های خانگی و … پشتیبانی میشود و بعد از ویرایش و تبدیل به فرمت دلخواه میتوانید مستقیم بر روی سی دی و یا دی وی دی فایل مربوطه را رایت نمایید .

بخش چهارم قسمت Music Audio می باشد و میتوان در این بخش به ویرایش فایل های صوتی پرداخت . ویرایش فایل های صوتی توسط نرم افزار امکان پذیر بوده و میتوان علاوه بر ویرایش به ضبط صدا در این نسخه از نرم افزار پرداخت . برخی از فایل های صوتی به همراه خود اطلاعاتی از  سایت دریافت کننده دارند که کاربر میخواهند اطلاعات مربوط به موزیک ها را از بین ببرد . در این بخش از نرم افزار این بخش به صورت کامل در نظر گرفته شده است . کاربران میتوانند بعد از ویرایش صوتی به صورت مستقیم فایل صوتی را بر روی دیسک های سی دی و یا دی وی دی رایت نمایند . تمامی این بخش ها را میتوانید به صورت رایگان از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید .

بخش پنجم قسمت Photo می باشد . بخش پنجم را میتوان به ساخت و ویرایش فایل های تصویری اختصاص داد . در این بخش ساخت اسلاید شو به صورت حرفه ای همراه با درج موزیک و افکت های مختلف همراه می باشد و میتوان از طریق بخش های مختلف تصاویر سه بعدی را طراحی کنید و یا در قسمت Edit Photos تصاویر را از به صورت دلخواه ویرایش کنید و با فرمت مورد نظر ذخیره نمایید .

بخش ششم قسمت Learning Center می باشد و میتوان این بخش را بخش آموزش نام گذاری کرد . در داخل این بخش آموزش قسمت های قبلی به صورت اسناد PDF ارائه میشود .

roxio-burn-encryption

ویژگی های نرم افزار Corel Roxio Creator NXT 4 :

– افزایش، حفظ، ضبط و به اشتراک گذاری رسانه های دیجیتال خود

– رایت دیسک ، سی دی و دی وی دی کپی، رایت اطلاعات و موسیقی

ایجاد فیلم دی وی دی با عنوان، منوها، و فصل

– به اشتراک گذاری : ارسال به فیس بوک ، یوتیوب ، گوگل پلاس و …

– مجموعه 6 بخش در یک نرم افزار

– ویرایش فایل های ویدئویی

– مبدل فرمت فایل های ویدئویی

– رایت به صورت مستقیم بر روی دیسک در هر بخش

– ویرایش فایل های صوتی

– ساخت فایل های صوتی

– ضبط صدا

– ویرایش اطلاعات موزیک

– ساخت تصاویر سه بعدی

– ویرایش فایل های تصویری

– ساخت اسلاید شو

– ساخت لیبل دیسک

– مناسب برای سیستم عامل 32 و 64 بیتی

– پشتیبانی از زبان های English, German, Spanish, French, Italian, Japanese, Dutch

 

Corel Roxio Creator NXT

لینک دانلود