تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CryptoPrevent v19.01.09.0 Premium – Win

CryptoPrevent به شما یک روش برای محافظت از کامپیوتر شما را از آلوده شدن توسط کرم CryptoLocker، که رمزهای فایل های ذخیره شده محلی را رمزگذاری می کند و از شما می خواهد که برای رمزگشایی آنها را برای استفاده مجدد، درخواست کنید. آنچه که این برنامه واقعا انجام می دهد، مصنوعی ایجاد و اجرای اشیاء سیاست گروهی است که برخی از برنامه ها را از اجرا می کند. مکان های خاصی در رایانه شما، مانند پوشه ‘/ appdata’ برای راه اندازی CryptoLocker استفاده می شود. CryptoPrevent محافظت در مقابل اثرات این کرم برای تمام کاربران کامپیوتر را تضمین می کند، بنابراین شما مجبور نیستید وارد حساب کاربری دیگری شوید و دوباره آن را نصب کنید. CryptoPrevent برای هماهنگی مسالمت آمیز در کنار راه حل های موجود طراحی شده است، تاثیری قابل ملاحظه ای در عملکرد سیستم عادی ایجاد نمی کند، بدون نیاز به زمان برای تعمیر و نگهداری، و نه نیاز به دانش تخصصی کاربر برای استفاده. ابزارهای محافظ امنیتی امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های محافظ امنیتی افزوده می شود. نرم افزار CryptoPrevent تمامی نیازهای شما را در امر محافظ امنیتی برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار CryptoPrevent می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای محافظ امنیتی برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه محافظ امنیتی کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار CryptoPrevent را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App CryptoPrevent center

ویژگی های نرم افزار CryptoPrevent :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی محافظ امنیتی– نرم افزار کاربردی محافظ امنیتی-انجام محافظ امنیتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار CryptoPrevent  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   CryptoPreventنوع نرم افزار :  ابزار محافظ امنیتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CryptoPrevent

CryptoPrevent v19.01.09.0 Premium

CryptoPrevent provides you with a method for protecting your computer from being infected by the CryptoLocker worm, which encrypts locally stored files and asks you for a ransom in order to decrypt them. What this application actually does is artificially create and implement group policy objects that will block certain programs from running. Certain locations on your computer, such as the '/appdata' folder are used for launching CryptoLocker. CryptoPrevent will ensure protection against the effects of this worm for all the computer users, thus you don't have to login on another account and install it again. CryptoPrevent is designed to peacefully co-exist alongside existing solutions, create no detectable impact in normal system performance, demand no time for maintenance, nor requiring any specialized user knowledge for usage.

لینک دانلود