تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CurrencyManage 2018 v18.0.0.1 – Win

نرم افزار CurrencyManage یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های بانک اطلاعات اسکناس است که توسط گروه نرم افزاری CurrencyManage طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه بانک اطلاعات اسکناس به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های بانک اطلاعات اسکناس کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار CurrencyManage به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه بانک اطلاعات اسکناس برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. CurrencyManage با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه بانک اطلاعات اسکناس هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار CurrencyManage را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

CurrencyManage center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار CurrencyManage :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بانک اطلاعات اسکناس– نرم افزار کاربردی بانک اطلاعات اسکناس-انجام بانک اطلاعات اسکناس با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار CurrencyManage  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   CurrencyManageنوع نرم افزار :  ابزار بانک اطلاعات اسکناسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CurrencyManage

CurrencyManage 2018 v18.0.0.1

CurrencyManage contains a massive catalog database of information on over 18,200 US and Canadian Paper Money varieties. Also included is Charter Number, City, State and Bank information on all 14,000+ National Bank Notes. When entering National Bank Notes, simply type in the Charter Number, the City, State and Bank information for that note will automatically be entered.


Here are some key features of "CurrencyManage":
- Listings for over 18,200 varieties of US and Canadian Paper Money, complete with hi-res images.
- Comprehensive data for all 14,000+ National Banknotes.
- Use our amazing new eBay™ search feature to quickly search current (and completed) paper money auctions.
- Accurate values for all US Paper Money in several grades.

لینک دانلود