تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CyberLink ActionDirector Ultra v3.0.3429.0 – Win

استفاده از نرم افزار های ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی هستید ،نرم افزار  CyberLink ActionDirector یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی جزو برترین نرم افزار ها در زمینه ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی است. کمپانی CyberLink مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار  CyberLink ActionDirector یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی باعث شده است. ابزارهای ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار  CyberLink ActionDirector با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

CyberLink ActionDirector center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار  CyberLink ActionDirector :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی– نرم افزار کاربردی ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی-انجام ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار  CyberLink ActionDirector  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   CyberLinkنوع نرم افزار :  ابزار ساخت و ویرایش ویدیوهای ورزشینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

 CyberLink ActionDirector

CyberLink ActionDirector Ultra v3.0.3429.0

ActionDirector is for the action camera enthusiast. It's the ultimate action cam accessory and the best way to create powerful action videos that showcase all the excitement of your footage. On top of that it's incredibly quick and easy to use, putting the power of movie making into the hands of even complete beginners.
Action cameras are the best way to record your adventures. Turning that raw footage into action-packed highlight reels of excitement that are ready to share is what ActionDirector is designed for. And there’s nothing that does it better!

لینک دانلود