تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor 2.0.3201.0 – Win

نرم افزارCyberLink Ultra HD Blu-ray  (که قبلا CyberLink Blu-ray Disc و Advisor 3D شناخته می شد) به شما اجازه می دهد تا بدانید که آیا رایانه می تواند دیسک های Blu-ray را بازیابی کند، از جمله محتوای 3D و دیگر دیسک های حاوی محصولات BluRay. نرم افزابصورت کاربردی قویی و کاربردی از محصولات شرکت CyberLink است که در رده نرم افزار های تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor  را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor  با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم همراهی خواهد کرد. نرم افزار CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor  تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor center

ویژگی های نرم افزار CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor  :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم– نرم افزار کاربردی تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم-انجام تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستم با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor   : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   CyberLinkنوع نرم افزار :  ابزار تست اجرای دیسک های BlueRay در سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor

CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor 2.0.3201.0

CyberLink Ultra HD Blu-ray Advisor (formerly known as CyberLink Blu-ray Disc & 3D Advisor) lets you know if your computer can play Blu-ray discs, including 3D content.

لینک دانلود