تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CYPE Professional v2017m – Win

CYPE Professional نرم افزار CYPE Professional یک مجموعه کامل می باشد که شامل محدوده وسیعی از کدهای ملی و بین المللی جهت آنالیز، طراحی و بازرسی سازه های عمرانی می باشد. سازه هایی که در این مجموعه پشتیبانی می شود شامل سازه های بتنی، بتن آرمه، سازه های فولادی، سازه های آلومینیومی، کامپوزیتی و همچنین کلیه سازه های چوبی مقاوم در برابر گرانش، باد و طوفان و زلزله می باشد. این نرم افزار همچنین دارای کدهای طراحی برای آنالیز و تحلیل های مربوط به سازه های آب و فاضلاب، تهویه مطبوع، سیستم های ذخیره ساز انرژی برای لوله های آب گرم، حفاظ های مربوط به رعد و برق، سیستم های روشنایی، گاز، برق و همچنین تاسیسات مخابراتی می باشد. در واقع CYPE Professional همه نیازهای یک تیم طراحی را بدون کوچکترین ایرادی در بر میگیرد و دست طراح را باز می گذارد.

سایر مشخصات : نرم افزار CYPE Professional علاوه بر موارد ذکر شده دارای ابزارهایی جهت بررسی های حرارتی و عایق های صوتی نیز در اختیار کاربر قرار می دهد که همین امر و تحلیل های ارائه شده باعث تسهیل در صدور گواهینامه های مربوط به مصرف انرژی و همچنین امنیت سازه در برابر آتش سوزی می گردد. این نرم افزار با قرار دادن ابزارهای مختلف و جامع باعث سرعت بخشیدن به انجام امور می گردد که صرفه جویی در زمان و هزینه ها را درپی دارد. این نرم افزار علاوه بر پشتیبانی از کدهای جدید از کلیه کدهای قدیمی و تاریخ گذشته نیز پشتیبانی می کند زیرا ممکن است هنوز در برخی از مناطق و کشورها همچنان به کدهای قدیمی نیاز باشد.

CYPE.Professional.center

ویژگی های نرم افزار CYPE Professional :– شامل استاندارد های IFC4 برای آنالیز حرارت و انرژی با استفاده از مدل سه بعدی سازه– قابلیت چک کردن مقاومت و نقاط شکست سازه های بتنی ساختمان در انواع سطوح مسطح و مدور– قابلیت آنالیز شناژ بندی، اسکلت و ستون بندی سازه– امکان آنالیزهای مربوط به خاک و زیر ساخت های سازه– امکانات آنالیز سازه های پارکینگ، زیر گذرها، معبرها  محیط های زیرین سازه ها– آنالیز ساختارهای مکانیکی، الکتریکی و آب و فاضلاب ساختمان

CYPE Professional

لینک دانلود