دانلود نرم افزار Cyrobo Hidden Disk Pro v4.15 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/12نسخه جدید Cyrobo Hidden Disk Pro v4.15 اضافه شد.

با توجه به گستردگی استفاده از سیستم‌های کامپیوتری و سیستم عامل های مختلف همه افراد امروز فایلها مدارک و اسناد خود را در سیستم های خود نگهداری می کنند که این امر نیازمند تامین امنیت و در دسترس نبودن فایل ها و اطلاعات شخصی کاربران.  ویندوز ۸ و ۱۰ خود برای ابزار قفل فایل است اما این ابزار قدرتمند بود و امکان استفاده از آن برای اکثر فایل ها وجود ندارد و شما فقط بخواهید یک پوشه را در یک درایو مخفی کنید آن را از دسترس خارج  نمایید.  برای این کار نیازمند ابزاری که به شما امکان دسترسی و قفل کردن پوشه ها و درایو را فعال کرده و با ایجاد رمز های مختلف و یا های مختلف و از آن استفاده نمایید. نرم افزار Cyrobo Hidden Disk  نرم افزار کم حجم و کاربردی برای عدم دسترسی کاربر ها و یا استفاده کنندگان از یک سیستم به قسمت خاصی از سیستم است.  نرم افزار بسیار قدرتمند بوده و امکان محدود نمودن دسترسی کاربران به یک پوشه در قسمت زیر قسمتی از یک گوشی و امکانات بسیار زیاد دیگری را دارد به کاربران اجازه می‌دهد با ایجاد کلمه عبور و یا ایجاد فایل صنعتی مبتنی بر آورد و بسیاری مدل ها و شیوه های دیگر از فایل های خود محافظت نمایید.  از جمله مهم ترین خصوصیات این نرم افزار می توان به قابلیت رمزگذاری  بیتی ۲۵۶ اشاره کرد امکان آن دسترسی و از گذر از آن بسیار سخت است.

Cyrobo Hidden Disk center center

ویزگی های نرم افزار  Cyrobo Hidden Disk:

– ساخت درایو مجازی برای فایل های و پوشه های سری و امنیتی

– پنهان کردن درایو امنیتی ایجاد کرده

– رمزگذاری درایو امنیتی ایجاد شده

– پنهان سازی خودکار درایو امنیتی هنگام خاموش شدن ناگهانی سیستم

مشخصات نرم افزار Cyrobo Hidden Disk  :

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده :   Cyrobo

نوع نرم افزار : مدیریت دیسک و فایل

نوع فایل : EXE

 

Cyrobo Hidden Disk

Cyrobo Hidden Disk Pro v4.15

In just seconds, you can create an additional disk for your secret files and folders, and, within a few more seconds, you may hide this disk. To restore the disk, you simply need to enter your password. So easy and useful! You can create hidden folders and store any secret files on this disk. The disk will be completely virtual; hence, it does not require any additional disk space. Rather, it uses free space on your hard drive.


Hide your files
Creates virtual secret disk to store your secret files in a separate safe place. 100% compatible with any other program on your computer.


Optional Password Protection
You can limit access to your secret disk by choosing strong password. However, this is optional feature.


Emergency cases
Secret disk disappear automatically on power failure (or shut down of Windows OS). Good for emergency cases.

لینک دانلود