تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DA-FormMaker v4.8.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/30نسخه جدید DA-FormMaker v4.8.1 اضافه شد.

فرم ها امروزه در دنیای وب اط اهمیت بسزایی برخوردارند، به گونه ایی که طراحی هر فرم نیازمند دقت، زمان و نظم کاری فراوانی می باشد که این خود نشان از اهمیت این ابزاردر طراحی است. یکی از موارد مهم در طراحی فرم نوشتن کد های HTML است که امروزه امری زمان بر و طولانی است و کار طراحی را بسیار زمانبر می کند. نرم افزار DA-FormMaker یک نرم افزار کامل به صورت طراحی Drag & Drop ست که به کاربر اجازه می دهد که تمامی نیازهای خود را در طراحی فرم های مختلف به صورت طراحی کشیدن و بدون نیاز به نوشتن کد ها مرتفع می سازد. یکی از موارد مهم در این نرم افزار امکان استفاده از این فرم ها در فرمت های مختلف، برای سیستم های طراحی مختلف طراحی و نیز امکان استفاده از بانک های اطلاعاتی مختلف است که شما را در طراحی هر چه بهتر فرم های خود یاری می کند. کار با نرم افزار  بسیار ساده و فقط با دانش و سلیقه طراحی شما است و نیاز به طراحی بوسیله کد نویسی ندارید.

DAFormMaker center

ویزگی های نرم افزار  DA-FormMaker: – ایجاد فرم های HTML با سرعت بسیار بالا– محافظت Captcha Spam– در دسترس بودن تمام فیلدهای HTML– ایجاد فرم های ریسپانسیو HTML بر مبنای چارچوب های Bootstrap و W3.CSS– آپلود فایل ها– ایجاد و استفاده از الگوهای از پیش ایجاد شده برای راحتی بیشتر– اضافه شدن فیلد تقویم برای وارد کردن تاریخ در فیلدها– استفاده از اسکریپت Formmail– تقسیم بندی انواع فرم هامشخصات نرم افزار DA-FormMaker  : پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :  GbR Dunkerنوع نرم افزار : طراحی صفحات وبنوع فایل : EXE 

DA-FormMaker

DA-FormMaker v4.8.1

With DA-FormMaker you quickly and easily create HTML Forms . The form data are sent with a single click to your e-mail address. You do not need deep knowledge of HTML and CGI webspace! Colors, fields, all settings can be configured easily from program interface.

لینک دانلود