تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DataCAD v20.01.01.01 – Win

به روز رسانی :

1397/7/4 نسخه DataCAD v20.01.01.01 اضافه شد.

DataCAD نرم افزار DataCAD یک برنامه و ابزار حرفه ای برای معماران و طراحان می باشد که در زمینه طراحی معماری، رندر کردن واقعی تصاویر مربوط به سازه و همچنین ایجاد مستندات مربوط به سازه و انیمیشن های متحرک مربوطه کاربرد دارد. این نرم افزار برای معمارانی که نیاز به تولید و طراحی طرح اولیه و پیش نویس کار را دارند تولید شده است که با در اختیار قرار دادن ابزارهای متنوع و مختلف و البته کارآمد به یاریشان آمده است تا در زمان و به تبع آن هزینه ها صرفه جویی عمل آورند. با استفاده از DataCAD قادرید به آسانی در هر زمان در و پنجره به طرح خود بیافزایید، به تغییر در ابعاد بخش های مختلف دست بزنید، هاشور زنی کنید و بسیاری کارهای دیگر که به آسانی انجام می شوند.

سایر مشخصات : DataCAD که در موسسات بزرگ جزو نرم افزارهای رایج و اصلی می باشد قادر است تا کلیه نیازهای لازم برای یک معمار را پوشش دهد تا بتواند به تهیه پیش نویس طرح و همچنین ویرایش اسناد مربوطه دست بزند. شما به آسانی قادرید تا به نور پردازی، سایه زنی و همچنین اعمال بافت های مورد نظر خود به سازه بپردازید. همچنین می توانید خروجی هایی با کیفیت بالا و واقعی دریافت کنید و یا با فرمت های DXF/DWG برای سایر عملیات ها ذخیره نمایید. نکته جالب توجه استفاده پیمانکاران از این نرم افزار می باشد. زیرا با استفاده از این نرم افزار می توانند با سازندگان و اجرا کنندگان راحت تر ارتباط برقرار کنند.

DataCAD.center

ویژگی های نرم افزار DataCAD :– کاربری بسیار ساده و آسان– قابلیت طراحی سه بعدی المان های ساختمان مانند دیوارها، کف، پله ها و…– امکان تهیه لیست موارد لازم– قابلیت محاسبه هزینه ها– پشتیبانی از تصاویر رنگی 24-bit– قابلیت تنظیم نور و سایه هامشخصات نرم افزار DataCAD  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   DataCAD  نوع نرم افزار :  ابزار طراحی و رندر ساختمانینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DataCAD

لینک دانلود