تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DataDynamics ActiveReports ActiveX 2.5.0.22 – Win

DataDynamics ActiveReports ActiveX یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت DataDynamics است که در رده نرم افزار های گزارش های مبتنی بر .NET قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه گزارش های مبتنی بر .NET است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های گزارش های مبتنی بر .NET امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار DataDynamics ActiveReports ActiveX را می شناسند. ActiveReports برای ActiveX / COM به طور کامل در محیط برنامه نویسی ویژوال یکپارچه و اجازه می دهد تا شما را به ایجاد گزارش های غنی بدون اسکریپت های مخفی و یا کار در اطراف. ویژگی های محدوده زمان طراحی زمانه از جمله گزارش جادوگر، پشتیبانی از DAO، ADO و OLE DB، پشتیبانی از رویدادهای VB و غیره. گزارش ها به برنامه VB شما برای افزایش کارایی در زمان اجرا کامپایل می شوند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های گزارش های مبتنی بر .NET است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار DataDynamics ActiveReports ActiveX با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه گزارش های مبتنی بر .NET همراهی خواهد کرد. نرم افزار DataDynamics ActiveReports ActiveX تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای گزارش های مبتنی بر .NET برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه گزارش های مبتنی بر .NET و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App DataDynamics ActiveReports ActiveX center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار DataDynamics ActiveReports ActiveX :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی گزارش های مبتنی بر .NET– نرم افزار کاربردی گزارش های مبتنی بر .NET-انجام گزارش های مبتنی بر .NET با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار DataDynamics ActiveReports ActiveX  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :نوع نرم افزار :  ابزار گزارش های مبتنی بر .NETنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DataDynamics ActiveReports ActiveX

DataDynamics ActiveReports ActiveX 2.5.0.22

ActiveReports for ActiveX/COM is fully integrated into the Visual Basic programming environment and allows you to create rich reports without cryptic scripts or work-arounds. Features robust design-time environment including report wizard, support for DAO, ADO, and OLE DB, support for VB events, and more. Reports are compiled into your VB application for increased runtime performance.

لینک دانلود