تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Datamine Aegis v4.91.157.284 x64 – Win

Aegis راه حل نهایی برای ارائه متقابل متمرکز و خودکار متل و طراحی انفجار زیر زمینی است. سیستم چندمنظوره به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت در حال مقایسه سناریوهای مختلف و طرح بندی حلقه ها، برنامه های شارژ و طرح های انفجاری را به کاغذ یا به طور مستقیم به دستگاه های مته متصل با IREDES تولید کنند. این حتی می تواند طرح حلقه را برای رسیدن به نتایج قطعی دلخواه و کاهش هزینه ها بهینه سازی کند. دیگر ویژگی های کلیدی که این نرم افزار طراحی انفجاری زیرزمینی را نهایی می کند، توانایی آن است که به طور اتوماتیک تمام ثانیه ها را در عرض چند ثانیه، انعطاف پذیری باور نکردنی خود را به راحتی تنظیمات طرح، چند حلقه یا سوراخ ها و اتهامات فردی، و نیز ویرایشگر Drop Raise Editor خود اجازه می دهد تا برای ایجاد شکاف طراحی شود، توالی و به برنامه حفاری وارد شود. این در میان بسیاری از ویژگی های دیگر و مزایای AEGIS ابزار ضروری برای هر حرفه انفجاری زیرزمینی است. علاقه مندان به طراحی و محاسبات حفاری به خوبی نرم افزار Datamine Aegis را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی و محاسبات حفاری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی و محاسبات حفاری افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Datamine سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی و محاسبات حفاری دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی و محاسبات حفاری هستید نرم افزار Datamine Aegis یکی دیگر از محصولات Datamine  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی و محاسبات حفاری بر آورده سازید. نرم افزار Datamine Aegis با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی و محاسبات حفاری همراهی خواهد کرد. نرم افزار Datamine Aegis تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی و محاسبات حفاری برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی و محاسبات حفاری و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

با توجه به تفاوت شیوه ی کرک کردن نرم افزار توصیه می شود راهنمای نصب نرم افزار را مطالعه کنید. در غیراینصورت مجبور خواهید بود برای نصب ویندوز خود را دوباره از نو نصب کنید.

App Datamine Aegis center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Datamine Aegis :– سادگی کار با نرم افزار– ابزارهای تجزیه و تحلیل طراحی های انجام شده برای بهبود نتایج– سازگاری کامل با نرم افزار Studio UG (برنامه ریزی پروژه های معدن)– انعطاف پذیری بالا در اعمال تغییرات کاربر پس از طراحی های خودکار– چاپ طرح ها و گزراش های آنالیزی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی و محاسبات حفاری– نرم افزار کاربردی طراحی و محاسبات حفاری-انجام طراحی و محاسبات حفاری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Datamine Aegis  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Datamineنوع نرم افزار :  ابزار طراحی و محاسبات حفارینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Datamine Aegis

Datamine Aegis v4.91.157.284 x64

Aegis is your ultimate solution for providing interactive and automated underground drill and blast design.  The multi-faceted system allows users to rapidly compare different scenarios and generate ring layouts, charging plans and blast designs to paper or directly to compatible drill rigs using IREDES. It can even optimise the ring layout to achieve a desired fragmentation outcome and reduce costs. Other key features that make this the ultimate underground blasting design software is its ability to automatically lay out your entire stope in seconds, its incredible flexibility to easily adjust designs, a few rings or individual holes and charges, as well as its Drop Raise Editor that allows for slot raises to be designed, sequenced and inserted into the drilling plan. This among many other features and benefits makes AEGIS the indispensable tool for any underground blasting professional.

لینک دانلود