تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Datamine Studio UG v1.0.40.0 x64 – Win

Datamine Studio UG آخرین پیشرفت طراحی پیشرو در طراحی و برنامه ریزی جهانی Datamine در زمینه معادن زیر زمینی است. Studio UG v1.0 جدیدترین روبان جدید موجود در نسخه نسل بعدی خانواده Datamine Studio را نشان می دهد. Optimizer Mineable Shape (MSO) نسخه 3.1: شامل جدیدترین نسخه Optimizer Mineable Shape (MSO) Datamine می باشد. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف گزارش گیری از عملیات های حفاری و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور گزارش گیری از عملیات های حفاری در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه گزارش گیری از عملیات های حفاری برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  Datamine Studio UG یک نرم افزار در گروه گزارش گیری از عملیات های حفاری است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار Datamine Studio UG به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد گزارش گیری از عملیات های حفاری است. از ویژگی های مهم نرم افزار Datamine Studio UG می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Datamine Studio UG center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Datamine Studio UG :– سادگی کار با نرم افزار– ابزارهای دستکاری، تجزه و تحلیل و مدل سازی منابع– ابزارهای اصلاح، آنالیز و اعتبارسنجی طرح سطوح– ابزارهای بهینه سازی مانند MSO و MRO– ابزارهای تخمین و ارزیابی پویا-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی گزارش گیری از عملیات های حفاری– نرم افزار کاربردی گزارش گیری از عملیات های حفاری-انجام گزارش گیری از عملیات های حفاری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Datamine Studio UG  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Datamineنوع نرم افزار :  ابزار گزارش گیری از عملیات های حفارینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Datamine Studio UG

Datamine Studio UG v1.0.40.0 x64

Datamine Studio UG  is the latest evolution of Datamine's world's leading integrated design and scheduling package for underground mines. Studio UG v1.0 showcases the new ribbon interface available in the next generation version of the Datamine Studio family. Mineable Shape Optimizer (MSO) Version 3.1: contains the latest version of Datamine's Mineable Shape Optimizer (MSO).

لینک دانلود