تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Datgel gINT Civil Tools CONNECT Edition v10.02.00.20 x64 – Win

علاقه مندان به مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک به خوبی نرم افزار Datgel gINT Civil Tools را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Datgel Solution سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک هستید نرم افزار Datgel gINT Civil Tools یکی دیگر از محصولات Datgel Solution  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک بر آورده سازید. نرم افزار Datgel gINT Civil Tools با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک همراهی خواهد کرد. نرم افزار Datgel gINT Civil Tools تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Datgel gINT Civil Tools Professional center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Datgel gINT Civil Tools :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک– نرم افزار کاربردی مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک-انجام مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیک با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Datgel gINT Civil Tools  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Datgel Solutionنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت داده ها و گزارشات در مهندسی ژئوتکنیکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GINT Civil Tools Professional Plus Datgel’s official partner Bentley is a specialized software application for geo-environmental, geo-environmental, and reporting data management in 68 countries and more than 7,700 organizations. This independent, micro Station-based software enables users to upload two-dimensional models such as a digitization workflow for drilling issues into the software and build 3D work cubes for underground and BIM levels. By connecting to the Access or SQL database, this software can display the entire schema of the project as a development profile. It is also possible to build and incorporate Earth-state models on the MicroStation.

Datgel gINT Civil Tools

لینک دانلود