تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DBConvert for Firebird and MSSQL v2.1.6 – win

DBConvert for Firebird and MSSQL، این نرم افزار یک مبدل پایگاه داده های InterBase / Firebird است که موقعیت خود را به عنوان نرم افزاری جهت تبدیل و مدیریت پایگاه داده های مایکروسافت SQL سرور / ویندوز Azure و همچنین در جهت معکوس تثبیت کرده است. فایل های Dump SQL ممکن است برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز به فایروال ها تولید شوند. اگر شما نمی توانید از تبدیل مستقیم استفاده کنید به این دلیل است که شما دسترسی به سرور ندارید. این نرم افزار با فابلیت مشاهده تبدیل داده ها از MS SQL به MySQL و اوراکل و پشتیبانی از آنها می تواند بسیاری از نیازهای کارران در این عرصه را پوشش دهد. این نرم افزار با ذخیره داده ها در MS SQL Dump برای صادرات به پایگاه داده MS SQL توانسته است تا خود را به عنوان نرم افزاری کاربردی در این عرصه معرفی نماید.

DBConvert.for.Firebird.and.MSSQL.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار DBConvert for Firebird and MSSQL v2.1.6:

هماهنگ سازی دو جهته بین MS SQL، MySQL، اوراکل و PostgreSQLصرفه جویی در داده ها را با استفاده از Dump Firebirdمشاهده تبدیل از MS SQL به MySQL و اوراکل

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار DBConvert for Firebird and MSSQL v2.1.6:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : تبدیل داده هانوع فایل : EXE

DBConvert for Firebird and MSSQL v2.1.6 - win

Our DBConvert for Firebird and MS SQL converter imports your InterBase/Firebird databases to Microsoft SQL Server/Windows Azure SQL databases as well in the reverse direction. SQL Dump files may be generated to bypass firewalls, e.g., if you cannot use direct conversion because you lack access to the server.

لینک دانلود