تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DBConvert for Firebird and MySQL v1.5.8 – win

DBConvert for Firebird and MySQL، این نرم افزار ابزاری است که پشتیبانی و تبدیل سریع و آسان داده ها و هماهنگ سازی بین Firebird / Interbase و MySQL / MariaDB را انجام می دهد. این نرم افزار همچنین با امکان اتصال به یک Firebird، Interbase، MySQL یا MariaDB به عنوان یک پایگاه داده منبع و مقصد در هر ترکیب نیز می تواند تمامی داده ها را رصد نماید. این نرم افزار همچنین یک پایگاه داده Interbase / Firebird را به یک MySQL Dump تبدیل خواهد کرد یا یک اسکریپت بارگذاری PHP را ایجاد کند و محدودیت های سرور را در سناریوهایی که در آنها ارتباط مستقیم با سرورهای هدف شما وجود ندارد، دور بزند. این نرم افزار می تواند ابزاری مفید برای بسیاری از متخصصان در زمینه مدیریت داده ها باشد.

DBConvert.for.Firebird.and.MySQL.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار DBConvert for Firebird and MySQL v1.5.8:

همه نسخه های Firebird / InterBase پشتیبانی می شوندصرفه جویی در داده ها با روش Dump Firebirdذخیره داده ها با MySQL Dump و اسکریپت PHP

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار DBConvert for Firebird and MySQL v1.5.8:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مدیریت داده هانوع فایل : EXE

DBConvert for Firebird and MySQL v1.5.8 - win

Our DBConvert for Firebird and MySQL migration software supports quick and easy data conversions and synchronizations between your Firebird/Interbase and MySQL/MariaDB. It is possible to set up connections to a Firebird, Interbase, MySQL or MariaDB as either a source and destination database in any combination.The DBConvert application will also convert an Interbase/Firebird database to a MySQL Dump or generate a PHP load script in order to bypass server limitations in scenarios where you lack direct connections to your target servers.

لینک دانلود