تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DC Suite v5.1.43.2 – win

DC Suite، امروزه با پیشرفت هایی در عرصه تکنولوژی تمامی صنایع با استفاده از سیستم های قدرتمند به شبیه سازی مواد اولیه خود که به Prototype مشهورند، می پردازند. صنایع مختلفی از جمله قطعه سازی، ماشین سازی، ساخت لوازم الکترونیکی و حتی لوازم اداری و غیره. استفاده از شبیه سازی جهت ساخت نمونه اولیه سبب می شود که در استفاده از مواد اولیه و همچنین در هزینه ها بطور قابل توجهی صرفه جویی شده و از طرفی محصولی با کیفیت و زیبا ارائه شود. در این میان صنعت مد و پوشاک نیز از این قاعله مستثنی نبوده و با بهره گیری از نرم افزارهایی به تولید محصولات خود می پردازند. یکی از این نرم افزارها، نرم افزار DC Suite می باشد که طراحان با استفاده از این نرم افزار قادرتند تا محصول نهایی خود را به سادگی تولید نموده و نمونه آن را ایجاد نمایند. این نرم افزار با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفت سبب تولید ابزارهایی بسیار مفید و کاربردی شده است که طراحان می توانند از آنها برای تولید محصول نهایی خود بهره گیرند.

DC.Suite.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار DC Suite v5.1.43.2:

در اختیار قرار دادن جنس های مختلف از جمله پنبه، ابریشم، پشم، مخمل، ساتن، چرم، وینیل و غیره استفاده از بسیاری از اثرات مختلف بافت ها بافت (ساده، توری)، گلدوزی، و غیره اثرات مختلف در دسترس است

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار DC Suite v5.1.43.2:

پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 نوع نرم افزار : طراحی نوع فایل : EXE

DC Suite v5.1.43.2 - win

By adopting 64-bit, virtually unlimited pattern and textile data can be used. Can make a keyboard input window appear at any stage of operation right at the mouse position using the right mouse button.Adopts floating window system; windows can be taken out and positioned anywhere; can be a very convenient feature when the user can afford multiple monitors.

لینک دانلود