تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار منجمد سازی کامپیوتر Faronics Deep Freeze v8.55.020.5505

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/22نسخه جدید Faronics Deep Freeze v8.55.020.5505 اضافه شد.

اگر شما می خواهید سیستم خود را به دور از دسترس هکر ها ، سارقان و افزاد مختلف ام امن نگه دارید پیشنهاد میکنیم نرم افزار دیپ فریز را از دست ندهید . Deep Freeze Enterprise یک نرم افزار شناخته شده در اکثر کافی نت ها ، دانشگاه ها ، مدارس ، آموزشگاه ها ، مکان های اداری ، استفاده شخصی و … می باشد به گون ای که با استفاده از آن در سیستم عامل تغییرات انجام شده ذخیره نخواهد شد و پس از یک بار ریستارت سیستم به حالت اولیه بر میگردد . مهم نیست که تغییرات و تنظیمات توسط کاربر انجام شده است یا برنامه ها و ویروسها ویندوز را آلوده کرده اند فقط کافیست رایانه خود را ریستارت کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد. برای این کار شما احتیاج به هیچ نوع تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است . حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را باز گرداند و برای این کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده می کنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده است که مقداری به سرعت آن اضافه می کند . امنیت مطلق و واقعی در مقابل هکر ها ، ویروس ها ، جاسوس ها ، کرم ها ، اشکالات نرم افزاری ، هر نوع خرابکاری خواسته و نا خواسته از جمله فرمت کردن پاک شدن فایل ها و پوشه ها ، دستکاری تنظیمات سیستم ، تنظیمات نرم افزاری ، تنظیمات شبکه ، تنضیمات سخت افزاری و … از ویژگی های خوب نرم افزار Deep Freeze Enterprise می باشد .

ویژگی های نرم افزار Deep Freeze Enterprise :

محافظت و حفظ تنظیمات کامپیوتر

راه اندازی مجدد برای از بین بردن تمام تغییرات و تنظیم مجدد کامپیوتر

– نتیجه سازگار بدون دردسر محاسبات بر روی یک شبکه واقعا محافظت شده و موازی

رمزگذاری تمام اجزای با کد سفارشی منحصر به فرد

رمزهای عبور متعدد از پیش تعیین شده بر روی یک ایستگاه کاری

تولید رمزگذاری یک زمان

غیر فعال کردن صفحه کلید و ماوس در طول دوره نگهداری

ایجاد فایل های نصب و راه اندازی سفارشی با استفاده از مدیر تنظیمات

ایجاد یک ThawSpace در یک ایستگاه کاری

استفاده برای ذخیره برنامه ها، ذخیره فایل، و یا ایجاد تغییرات دائمی

استفاده از حالت مخفی برای مخفی کردن عمیق یخ سینی سیستم آیکون

نادیده گرفتن مداوم دوره تعمیر و نگهداری

استفاده از عمیق یخ خط فرمان کنترل برای سیستم های مهندسی (DFC)

مدیریت حفاظت عمیق یخ از طریق کنسول مادری LANDesk

اندازه معین و فایل سیستم از ThawSpace (تا 100GB با استفاده از NTFS)

مشخصات نرم افزار Deep Freeze Enterprise :

نام نرم افزار : Deep Freeze Enterprise پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : faronics نوع نرم افزار : تهیه نسخه پشتیبان نوع فایل : EXE

Deep Freeze Enterprise

Faronics Deep Freeze v8.55.020.5505

When you want to preserve a computer’s desired configuration, Faronics Deep Freeze is the answer. Don’t waste time waiting for Imaging solutions to restore your computers—all you’ll need is a simple reboot! Whether you need to protect thousands of workstations across your enterprise or just that one PC at home, Deep Freeze is right for the job. Are you running Windows and Mac computers? No problem, we’ve got both covered. And Deep Freeze is also ready to protect your servers giving you 100% availability.

لینک دانلود