تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DeliCAD FlashMNT v6.15 – Win

FlashMNT یک ابزار است که اجازه می دهد تا ایجاد یک مدل Terrain دیجیتال و محاسبات 3D. از نقاط و / یا شکستن خطوط، یک DTM ایجاد کنید، سپس از فونت های مختلف FlashMNT برای اعمال مش، رنگ DTM با ارتفاع، محاسبه مقادیر برش و پر کردن، مقیاس بصری سطح زمین، محاسبه نواحی و حجم، و غیره استفاده کنید. FlashMNT سریع است و می تواند میلیون ها نقطه را تقلید کند. با گسترش روز افزون نرم افزارهای ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد شرکت های بیشماری نیز سعی در ارائه نرم افزارهایی جامع دارند که بتوانند نیازهای کاربران را در زمینه ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد رفع کنند. DeliCAD FlashMNT یکی از نرم افزارهای ساخت شرکت DeliCAD است که به خوبی در میان علاقه مندان به ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد جا خوش کرده است. این نرم افزار با دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز کاربر در زمینه ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد به خوبی توانسته است طی سالیان به محبوبیت درخوری دست یابد. نرم افزارهای ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد با توجه به حجم استفاده باید ساده، کاربردی و سریع باشند و قابلیت تطبیق با تمامی سیستم ها و سخت افزارها را داشته باشند که نرم افزار DeliCAD FlashMNT به خوبی این نیازها را پوشش داده است. نظرات مختلف کاربران نشان داده است که DeliCAD FlashMNT در برآورده کردن نیازهای ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد به خوبی عمل کرده است. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که از این سری نرم افزارها استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که DeliCAD FlashMNT را به صورت رایگان دانلود و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App DeliCAD FlashMNT center

ویژگی های نرم افزار DeliCAD FlashMNT :– سادگی کار با نرم افزار– مثلثی‌سازی میلیون‌ها نقاط Point Cloud– محاسبه‌ی فضای سه‌بعدی و مصورسازی حجمی– برش و پر کردن مقادیر بین دو DTM– برش و پر کردن بالانس‌ها– مش کردن مدل‌های طراحی شده در اتوکد– طرح ریزی موجودیت‌ها روی یک DTM-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد– نرم افزار کاربردی ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد-انجام ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکد با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار DeliCAD FlashMNT  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   DeliCADنوع نرم افزار :  ابزار ایجاد مدل سه‌بعدی زمین برای اتوکدنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DeliCAD FlashMNT

DeliCAD FlashMNT v6.15

FlashMNT is a tool that allows the creation of a Digital Terrain Model and 3D computations. From points and/or breaklines, create a DTM, then use the various fonctions of FlashMNT to apply a mesh, color a DTM by altitudes, compute cut and fill quantities, vizualise cross sections of the terrain, calculate areas and volumes, etc. FlashMNT is fast and can triangulate millions of points (about 100.000 points/second)

لینک دانلود