تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Delphi for PHP برنامه نويسي با پي اچ پي توسط دلفی

نرم افزار Delphi for PHP مجموعه ای از آخرین نسخه IDE قدرتمند دلفی است که محصول شرکت CodeGear می باشد و در سال 2007 عرضه شده است . این مجموعه بصورت نسخه کامل بوده و هیچ محدودیت زمانی و تعداد دفعات اجرا ندارد . با استفاده از این برنامه قدرت زبان Php و تکنولوژی خارق العاده Ajax در دستان شماست . نکته مهم استفاده از عناصر Visual و بصری در استفاده از آبجکت ها و اشیا در Php و Ajax است . این نسخه از دلفی برای کسانی که با برنامه های Web Application سر و کار دارند و تحت آن ها کد می نویسند بسیار مفید و پرکاربرد است .
این برنامه یعنی Delphi 2007 for PHP یکی از قدرتمندترین IDE های موجود برای برنامه نویسان PHP است . اولین بار شرکت Code Gear توانست محیطی ویژوال برای تکنولوژی Ajax ( ای- جکس) بسازد و این خود انقلابی در توسعه برنامه های تحت وب بود . اگر شما با برنامه ها و زبان های وب – اپلیکیشن آشنایی داشته باشید حتما در مورد ای جکس و قابلیت های آن شنیده اید . هم اکنون با استفاده از این نرم افزار می توانید با این محیط توسعه گر قدرتمند برنامه نویسی وب را به سطح جدید تری ببرید .
چندی پیش مایکروسافت در برنامه های ویژوال استودیو و زبان های دات نت مانند C# .Net امکان استفاده از DbGrid رادر برنامه های تحت وب قرار داده بود اما جای خالی گریدها در PHP حس می شد . با پا به عرصه نهادن Delphi 2007 for PHP این نقص مرتفع و به اوج خود رسید و هم اکنون برنامه نویسان وب (پی اچ پی ) براحتی می توانند DBGrid خود را به بانک تحت وب متصل کرده و در زمان اجرا نمایش دهند .

ویژگی های نرم افزار Delphi for PHP :

– استفاده از تکنولوژی ای جکس برای ساخت محیط ویژوال

– دارای IDE قدرتمند برای برنامه نویسان

– نداشتن محدودیت در تعداد دفعات اجرا

– محیط کاملا باز برای کار با Web Application ها

تصویری از محیط نرم افزار Delphi for PHP :

دانلود نرم افزار Delphi for PHP برنامه نويسي با پي اچ پي توسط دلفی

سیستم عامل مورد نیاز : تمامی نسخه های ویندوز

دانلود نرم افزار Delphi for PHP برنامه نويسي با پي اچ پي توسط دلفی از دانلود فارسی

لینک دانلود