تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Denise Space Invader v1.0.0 – win

Denise Space Invader، این نرم افزار ابزاری جهت سینک و همگام سازی ریتم های موسیقی در سبک های مختلف می باشد که با ارائه ابزارهایی منحصر به فرد در این زمینه و همچنین ارائه رابط کاربری ساده ولی در عین حال بسیار کاربردی توانسته است تا محبوبیت فراوانی را در میان متخصصان این عرثه بدست آورد. این نرم افزار یکی دیگر از سری نرم افزارهای شرکت Denise می باشد که پیش از این نیز با ارائه نرم افزارهای مختلف در زمینه موسیقی توانسته بود نظر بسیاری از متخصصان این عرصه را به خود جلب نماید. با استفاده از این نرم افزار می توانید پروژه های موسیقیایی خود را همگام سازی کنید و این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا اثرات فلنجی همگام سازی ریتمیک و یا زمانبندی دقیق و روتین آنها را که نوعی Delay در آنها ایجاد شده است را از بین ببرید. هنگامی که در حالت همگام هستید این نرم افزار می تواند سرعت flanging را از 1/32 تا 32 بایت تنظیم کند. و هنگامی که در حالت همگام فعال نیست، می توانید سرعت flanging را در هرتز تنظیم کنید و از دکمه ی ماشه ای برای تنظیم مجدد LFO داخلی flanger استفاده کنید و به شما اجازه می دهد با استفاده از اتوماسیون اتوماتیک نقطه شروع flanger را کنترل کنید. علاوه بر این شما می توانید بین سه شکل مختلف LFO یکی را انتخاب کنید و گزینه ای برای حذف افست ها برای یک اثر استریوی گسترده ای داشته باشید.

Denise.Space.Invader.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Denise Space Invader v1.0.0:

اثرات فلنج همگام سازی شده را ایجاد کنیدمعرفی فلاطرت آنالوگ و افست فوکوس 90 درجه ای برای یک اثر استریوی گستردهتنظیم دوباره افکت ها

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Denise Space Invader v1.0.0:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : پلاگیننوع فایل : EXE

Denise Space Invader v1.0.0 - win

The denise Space Invader is a versatile flanger you can sync to your host project, allowing you to to create rhythmical host-synced flanging effects or precisely timed risers that span multiple bars. When in sync-mode you can set the flanging speed from 1/32-bar to 32-bars, including strange, triplet and dotted feel. When not in sync mode you can set the flanging speed in hertz and use the trigger-button to reset the flanger’s internal lfo, allowing you to control the flanger’s start point using automation. In addition you can choose between three different lfo shapes, and have the option to introduce flutter and a 90 degrees lfo offset for a wide stereo effect. The denise Space Invader gives you full rhythmical control over the flanging effect, allowing for all kinds of creative.

لینک دانلود