تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار HardCopy Pro v4.12.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/17نسخه جدید HardCopy Pro v4.12.0 اضافه شد.

تصویربرداری از ویندوز امری روزمره و طبیعی است و نرم افزار های زیادی این کار را انجام می دهند. با گسترش استفاده از  تصویر برداری از محیط ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با  تصویر برداری از محیط ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با  تصویر برداری از محیط ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه  تصویر برداری از محیط ویندوز برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که DeskSoft HardCopy به خوبی نیازهای شما را در زمینه  تصویر برداری از محیط ویندوز برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه  تصویر برداری از محیط ویندوز هستید ، نرم افزار DeskSoft HardCopy تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار DeskSoft HardCopy با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه  تصویر برداری از محیط ویندوز به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از DeskSoft HardCopy دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار DeskSoft HardCopy به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی  تصویر برداری از محیط ویندوز را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار DeskSoft HardCopy می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه  تصویر برداری از محیط ویندوز اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  تصویر برداری از محیط ویندوز برای خود داشته باشید.

HardCopy Pro center

ویژگی های نرم افزار DeskSoft HardCopy :– سادگی کار با نرم افزار-تصویر برداری سریع و با کیفیت از هر قسمت از ویندوز-ابزار کارآمد ویرایش قبل از ذخیره-پشتیبانی از فرمت های مختلف تصویر-ویرایشگر حرفه ایی-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی برای کار  تصویر برداری از محیط ویندوز-منوهای قویی و کاربردی در امر  تصویر برداری از محیط ویندوز-و هزاران مزیت دیگرمشخصات نرم افزار DeskSoft HardCopy  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   DeskSoftنوع نرم افزار :  ابزار  تصویر برداری از محیط ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DeskSoft HardCopy

HardCopy Pro v4.12.0

HardCopy Pro is a versatile, easy to use screen capture utility for Windows. It can capture rectangular screen areas and whole windows. The captured images can be cropped very easily and the color depth can be changed to any desired value from monochrome to true color. Images can be printed, saved, copied to the clipboard, emailed, edited with any image editing program, etc. Many options allow the customization of all these actions to individual user needs.

لینک دانلود