تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Devolutions Server Platinum v6.0.2.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/22نسخه جدید Devolutions Server Platinum v6.0.2.0 اضافه شد.

شبکه با توجه به ابزاری که در اختیار مدیر و کاربر قرار می دهد موجب شده است که به صورت گسترده ایی مورد استفاده قرار می گیرد و هر روز بر تعداد ابزارهای کنترل و مدیریت شبکه افزوده می شود و کنترل و مدیریت شبکه روز به روز مهم تر و حیاتی تر می شود. با گسترش استفاده از ابزار کنترل و مدیریت شبکه نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ابزار کنترل و مدیریت شبکه را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ابزار کنترل و مدیریت شبکه سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ابزار کنترل و مدیریت شبکه برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Devolutions Server Platinum به خوبی نیازهای شما را در زمینه ابزار کنترل و مدیریت شبکه برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ابزار کنترل و مدیریت شبکه هستید ، نرم افزار Devolutions Server Platinum تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Devolutions Server Platinum با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ابزار کنترل و مدیریت شبکه به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Devolutions Server Platinum دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Devolutions Server Platinum به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ابزار کنترل و مدیریت شبکه را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Devolutions Server Platinum می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ابزار کنترل و مدیریت شبکه اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ابزار کنترل و مدیریت شبکه برای خود داشته باشید.

Devolutions Server center

ویژگی های نرم افزار Devolutions Server Platinum :– سادگی کار با نرم افزار-کنترل کامل کاربران و فایل ها-کنترلر قویی و کارآمد مدیریت داده ها و اتوماسیون شبکه-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی برای کار ابزار کنترل و مدیریت شبکه-منوهای قویی و کاربردی در امر ابزار کنترل و مدیریت شبکه-و هزاران مزیت دیگرمشخصات نرم افزار Devolutions Server Platinum  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Devloutionنوع نرم افزار :  ابزار ابزار کنترل و مدیریت شبکهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Devolutions Server Platinum

Devolutions Server Platinum v6.0.2.0 - Win

Store and share your remote connection settings, virtual machine connections and any other sensitive data. Used in combination with the Remote Desktop Manager Client, it extends its capabilities to create an Enterprise wide high-end data store.


Features:
- High-end security server for your company
- Share your sessions with multiple users
- Can be deployed online or internally
- Support Windows authentication and Active Directory group management
- Client and server side caching optimization
- 100% compatible with the SQL Server data source
- and more …

لینک دانلود