تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Dibac CAD v2019.6.01.09 x64 beta – Win

Dibac Cad یک برنامه مستقل طراحی 2D با مجموعه وسیعی از ابزارهایی است که به طور خاص برای معماران و طراحان داخلی طراحی شده است. Dibac CAD برنامه ای است که برای سازگاری با اتوکد طراحی شده و جایگزین آن با مزایای بسیار زیادی در طراحی، ساخت و طراحی نقشه ها می شود. رابط کاربری Dibac CAD بسیار بصری و آسان برای یادگیری و مدیریت است، از اولین بار که با نرم افزار ارتباط برقرار می کنید، می توانید شروع به طراحی نقشه های خود و پروژه های معماری کنید. این برنامه با فایل های DWG (مانند AutoCAD) کار می کند، بنابراین می توانید فایل های CAD باز، مشورت و ویرایش کنید. قطعا Dibac CAD کاملترین جایگزینی است که شما از AutoCAD می توانید داشته باشید، زیرا علاوه بر اینکه شما قادر به توضیح پروژه های 2D خود هستید، می توانید آنها را با سه پلاگین خود به سه بعد تبدیل کنید. هنگامی که بحث از طراحی داخلی و معماری به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Dibac CAD اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه طراحی داخلی و معماری است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به طراحی داخلی و معماری به خوبی نرم افزار Dibac CAD را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی داخلی و معماری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی داخلی و معماری افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Dibac CAD سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی داخلی و معماری دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی داخلی و معماری هستید نرم افزار Dibac CAD یکی دیگر از محصولات Dibac CAD  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی داخلی و معماری بر آورده سازید. نرم افزار Dibac CAD تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی داخلی و معماری برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی داخلی و معماری و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Dibac cad center

ویژگی های نرم افزار Dibac CAD :– سادگی کار با نرم افزار– تعیین شکل و ابعاد ستون ها و جایگذاری آن ها در طرح– قرار دادن آیتم هایی مانند در، پنجره و کمد در دیوار تنها با چند کلیک– امکان پنهان سازی و یا غیرفعال کردن موقت برخی از عناصر طرح– کار با فایل های DWG, DXF, SKP, STL, VDF, PDF-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی داخلی و معماری– نرم افزار کاربردی طراحی داخلی و معماری-انجام طراحی داخلی و معماری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Dibac CAD  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Dibac CADنوع نرم افزار :  ابزار طراحی داخلی و معمارینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Dibac CAD v2019.6.01.09 x64 beta

Dibac cad is a 2D drawing standalone program with a large set of tools designed specifically for architects and interior designers. Dibac CAD is a program created to be compatible with AutoCAD, and to replace it with much advantage when it is used in design, construction and architecture drawings. The interface of Dibac CAD is very intuitive and easy to learn and manage, from the first time you interact with the software you can start to develop your drawings and architectural projects. The program works with DWG files (the same as in AutoCAD) so you can open, consult and edit CAD files. Definitely Dibac CAD is the most complete alternative that you can have of AutoCAD, since besides being able to elaborate your 2D projects, you can also easily convert them into 3 dimensions with your plugin.

لینک دانلود