تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Digital Comic Studio Deluxe v1.0.0.0 – win

Digital Comic Studio، مطالعه داستان های مصور یا به اصطلاح داستان های کمیک بخش مهمی از فرهنگ کشورهای مختلف به شمار می رود. از این رو علاقمندان به این نوع داستان ها در تمامی دنیا بسیارند. از این رو برخی نیز هستند که علاقمند به ساخت و نوشتن این نوع داستان ها می باشند. این نرم افزار ابزاری برای علاقمندان به کتاب های کمیک است که به این افراد کمک می کند تا بتوانند بدون هیچگونه واسطه لی داستان های کمیک زیبا و جذابی را با استفاده از سیستم خود و همچنین عکس های دلخواه خود ایجاد نمایند. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به متخصص برای تبدیل شدن به نویسنده کتاب های کمیک نیست! با استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند، ب دسترسی به عناوین غنی از محتوا به عنوان ویژگی اصلی این نرم افزار، این نرم افزار شما را شگفت زده خواهد کرد. شما با بررسی همه موارد به راحتی می توانید با کمی تخیل داستان های کمیک خود را ایجاد کنید.

Digita.Comic.Studio.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Digital Comic Studio Deluxe v1.0.0.0:

بیش از 1000 مجموعه و شخصیت  شامل موضوعات مختلف: کارتون ها، کمیک ها، کودکان، اساطیرکتابخانه فونت قابل برنامه ریزی و آنوماتوپیه

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Digital Comic Studio Deluxe v1.0.0.0:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : ویرایشگر متننوع فایل : EXE

Digital Comic Studio Deluxe v1.0.0.0 - win

No need to be an expert to become a comic book author! With this very powerful software, as rich in content as in features, you will be surprised to see everything you can easily create with a little imagination! Enriched in content and features to create its own comics and mangas with ease!

لینک دانلود