تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Diolkos3D Diolkos v10.01 – Win

Diolkos نرم افزار طراحی جاده ای کامل و مستقل است. این موارد تمام موارد پروژه های طراحی جاده شامل بزرگراه ها، جاده های محلی و جمع آوری (در مناطق شهری یا روستایی)، جاده ها در داخل جنگل ها، پروژه های متعدد جاده ای مانند تقاطع ها، بزرگراه ها با جاده های خدماتی و غیره را پوشش می دهد. نرم افزار Diolkos3D Diolkos یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های طراحی جاده ها است که توسط گروه نرم افزاری Diolkos3D طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی جاده ها به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های طراحی جاده ها کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Diolkos3D Diolkos به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی جاده ها برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Diolkos3D Diolkos با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه طراحی جاده ها هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Diolkos3D Diolkos را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App Diolkos3D Diolkos center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Diolkos3D Diolkos :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– یکپارچه شده با Direct3D؛ یکی از قدرتمندترین موتورهای گرافیکی– رسم دیاگرام برای نرخ درجه بلندی، عقب‌نشینی سنگ‌فرش و مسیر تخلیه– وارد کردن و ویرایش سریع هندسه پروژه به صورت سه‌بعدی و لحظه‌ای– رسم خطوط Contours از داده‌های نقشه‌برداری یا مدل‌های-ابزار بسیار قویی طراحی جاده ها– نرم افزار کاربردی طراحی جاده ها-انجام طراحی جاده ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Diolkos3D Diolkos  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Diolkos3D نوع نرم افزار :  ابزار طراحی جاده هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Diolkos3D Diolkos

Diolkos3D Diolkos v10.01

Diolkos is complete and autonomous road design software. It covers all the cases of road design projects including highways, local and collector roads (at urban or rural regions), roads inside forest areas, multiple road projects such as intersections, motorways with service roads etc.

لینک دانلود