تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Diolkos3D WaterNET-CAD v2.0.1.155 – Win

WaterNET-CAD یک نرم افزار طراحی شبکه شبکه ای در محیط CAD مستقل است. شامل ماژول های طراحی برای امکانات فاضلاب، فاضلاب و آب توزیع آب. گزارش های حرفه ای برای لایحه های حجم (BOQ) و نیز گزارش های محاسبات هیدرولیک را ایجاد می کند.  Diolkos3D WaterNET-CAD یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Diolkos3D است که در رده نرم افزار های طراحی شبکه لوله کشی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی شبکه لوله کشی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی شبکه لوله کشی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Diolkos3D WaterNET-CAD را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی شبکه لوله کشی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Diolkos3D WaterNET-CAD با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی شبکه لوله کشی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Diolkos3D WaterNET-CAD تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی شبکه لوله کشی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی شبکه لوله کشی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App WaterNET-CAD center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Diolkos3D WaterNET-CAD :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– تعریف هر لوله و نمایش آن به صورت Polyline در شبکه – تقسیم خودکار Subcatchment بر پایه الگوریتم Roof – مدل‌سازی دقیق و سریع برای شبکه‌های وسیع – محاسبات کیفی هیدرولیکی بر پایه EPANET و EPA SWMM – ورودی فایل‌های INP و رسم مدل‌های سه‌بعدی-ابزار بسیار قویی طراحی شبکه لوله کشی– نرم افزار کاربردی طراحی شبکه لوله کشی-انجام طراحی شبکه لوله کشی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Diolkos3D WaterNET-CAD  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Diolkos3Dنوع نرم افزار :  ابزار طراحی شبکه لوله کشینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Diolkos3D WaterNET-CAD

Diolkos3D WaterNET-CAD v2.0.1.155

WaterNET-CAD is a complete pipes network design software within autonomous CAD environment. Includes design modules for sewer, vacuum sewer and water distribution network facilities. Creates professional reports for bill of quantities (BOQ) as well as reports of hydraulic calculation.

لینک دانلود