تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار پاکسازی و بهینه سازی فضای هارد دیسک در مک Disk Cleaner

پس از مدتی کار با یک سیستم عامل ، فضای هارد دیسک موجب پر شدن از فایل های اضافه و مخرب می شود که این امر می تواند هر کاربری را اذیت کند . فضای هارد دیسک هر چه تمیزتر و بهینه باشد می تواند سرعت کامپیوتر را افزایش دهد و سیستم دچار افت سرعت و کندی نشود . نرم افزار Disk Cleaner در این زمینه به کمک شما می آید که می تواند تمام فضای هارد دیسک مک شما را پاکسازی و بهینه سازی کند . این نرم افزار دارای یک اسکنر قدرتمند می باشد که شما با چند کلیک می توانید به اسکن و حذف تمام فایل های مخرب ، اضافی و انباشته شده بپردازید . پاکسازی انواع فایل های غیر ضروری مانده از برنامه های نصب شده ، فایل های ذخیره شده از اینترنت ، فایل پیوست ایمیل های قدیمی و بسیاری دیگر در نرم افزار Disk Cleaner امکان پذیر می باشد که با انجام این کار فضای ذخیره سازی هارد دیسک شما آزاد می شود . ویرایش و بهینه سازی تنظیمات جستجوی خود به حذف برخی از پسوند های فایل مانند (e.g. zip, psd, jpg) در نرم افزار Disk Cleaner امکان پذیر می باشد .  

ویژگی های نرم افزار Disk Cleaner :

– قوی ترین نرم افزار برای تمیز کننده هارد دیسک

اسکن و حذف تمام فایل های اضافه و اشغال شده

اسکن عمیق برای تمام فایل های بزرگ بیش از 100MB (قابل تنظیم به هر اندازه)

مشاهده و حذف فایل های بزرگ

ویرایش و بهینه سازی تنظیمات جستجوی خود به حذف برخی از پسوند های فایل مانند (e.g. zip, psd, jpg)

پاکسازی بخش های :

◎ Application Caches ◎ Application Logs ◎ Browser Data ◎ Mail Downloads ◎ Downloads ◎ Trash ◎ iTunes Downloads ◎ Large Files > 100 MB (customizable!)

مشخصات نرم افزار Disk Cleaner MacOSX :

نام نرم افزار : Disk Cleaner MacOSXپلتفرم : Macزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : pocketbitsllcنوع نرم افزار : بهینه سازینوع فایل : Dmg

Disk Cleaner MacOSX

لینک دانلود