تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Disk Savvy Ultimate / Enterprise v11.9.18 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/04نسخه جدید Disk Savvy Ultimate / Enterprise v11.9.18 اضافه شد.

Disk Savvy Ultimate نرم افزار Disk Savvy Ultimate یک ابزار آنالیز دیسک می باشد که دارای قابلیت تجزیه و تحلیل دیسک، اشتراک شبکه، سیستم های NAS و همچنین سیستم های ذخیره کننده شرکت ها می باشد. از جمله امکانات جالب توجه این نرم افزار شناخت بیش از سه هزار نوع فایل و همچنین نمایش دادن فضای اشغال شده توسط هر یک از فایل ها می باشد. Disk Savvy Ultimate قادر است به انجام انواع مختلف عملیات مدیریت فایل، ذخیره سازی نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل هارد دیسک بپردازد. این فایل ها را می تواند با انواع فرمت ها شامل HTML، PDF، XML، CSV اکسل، تکست و… ذخیره نماید و در اختیار کاربر قرار دهد. این نرم افزار در واقع یک ابزار بسیار مفید برای مدیران IT می باشد تا با تجزیه و تحلیل فضای هارد دیسک از انواع سرورها و سیستم های ذخیره سازی NAS به مدیریت داده ها بپردازند.

سایر مشخصات : با کمک نرم افزار Disk Savvy Ultimate می توان با انجام تجزیه و تحلیل کامل بر روی فضاهای اشغال شده با داده های مختلف، با دیدی وسیع و کامل به چگونگی استفاده از فضاها پی برد و با انجام مدیریت و اعمال تغییرات و استراتژی های مختلف با توجه به گزارش های دریافتی، به هرچه بهینه تر کردن فضاها دست یافت. به علاوه می توان با استفاده از ابزارهای Disk Savvy Ultimate به تاریخچه فضای استفاده شده هارد دیسک در هر سرور و توسط هر کاربر پی برد که این موضوع خود می تواند بسیاری از مشکلات را به مدیران بشناساند تا در صدد رفع آنها برآیند.

Disk.Savvy.Ultimate.center

ویژگی های نرم افزار Disk Savvy Ultimate :– آنالیز کامل و جامع فضای هارد دیسک– قابلیت شناسایی انواع فایل ها با هر نوع فرمتی– قابلیت ذخیره سازی نتایج حاصل از تحلیل فضای هارد دیسک در فرمت های مختلف– امکان طبقه بندی نتایج حاصل از تحلیل– قابلیت انتقال نتایج تحلیل از چندین سرور و یا هارد دیسک های مختلف به یک پایگاه داده SQL مرکزی

Disk Savvy Ultimate

Disk Savvy Ultimate / Enterprise v11.9.18 - Win

Disk Savvy is a disk space usage analyzer capable of analyzing disks, network shares, NAS devices and enterprise storage systems. Users are provided with multiple disk usage analysis and file classification capabilities allowing one to gain an in-depth visibility into how the disk space is used, save reports and perform file management operations.

لینک دانلود