تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار Disk Sorter Ultimate v10.4.16 – Win

به روز رسانی :

96/10/17 نسخه جدید اضافه شد.

دسته بندی هارد درایو برای افزایش کارایی آن بسیار مهم است، ایجاد دسته بندی در یک هارد دیسک موجب تفزتیش توان دریافت و ثبت اطلاعات و در کنار این ها، موجب افزایش کارایی هارد، قدرت بازیابی هارد و نیز دسترسی آسان تر به اطلاعات می شود. وجود فایل های فراوان با سکتورهای مختلف در کنار حجم ها و تگ های مختلف همواره موجب کاهش کارایی یک هارد می شود و این موجب کاهش توان استفاده از هارد است. نرم افزار Disk Sorter همانطور که از نامش پیداست ابزاری کاربردی برای دسته بندی و مرتب سازی هارد دیسک است که به کاربر اجازه می دهد که فایل های مورد نیاز خود را به آسانی و به دور از هر گونه مشکل و با بهترین و اختصاصی ترین حالت ممکن دسته بندی و طبقه بندی کند. کاربری آسان در کنار ابزار کافی برای دسته بندی، امکان طبقه بندی در فرمت های مختلف و بسیاری دیگری از  امکانات این نرم افزار را به ابزاری مناسب برای دسترسی و کاربری بهتر هارد دیسک تبدیل کرده است.

Disk Sorter Ultimate center

ویزگی های نرم افزار  Disk Sorter Ultimate:

-رابط کاربری ساده

-دسترسی آسان به اطلاعات با طبقه بندی

-مدل ها و الگوهای مختلف طبقه بندی اطلاعات

-حجم کم و کارایی فراوان

-امکان تعیین مدل های مختلف برای طبقه بندی

مشخصات نرم افزار Disk Sorter Ultimate  :

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده :  disksorter

نوع نرم افزار : ابزار هارد

نوع فایل : EXE

 

Disk Sorter Ultimate

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار Disk Sorter Ultimate
خرید
لینک دانلود