تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DivX Plus Senti Pro v10.8.7 – Win

DivX Plus Senti Player به شما امکان می دهد تا فیلم های DivX، AVI، MKV، MP4 و MOV را بازیابی کنید، با استفاده از DivX To Go فیلم ها را به دستگاه های خود انتقال دهید، با سرعت و دقت بیشتری حرکت کنید. پخش عالی از DivX، AVI، MKV، MP4 و MOV فیلم ها. فقط فیلم های خود را بازی نکنید – آنها را به خوبی بازی کنید. این که آیا این یک فایل DivX، AVI، MKV، MP4 یا MOV است، DivX Plus Senti Player ساخته شده است تا بهترین عملکرد پخش ویدئو و مدیریت رسانه را در رایانه خود به شما ارائه دهد. و با افزودن DivX To Go، DivX Plus Senti پل ساده ترین راه برای انتقال فیلم ها به یک دستگاه Certified DivX می باشد. علاقه مندان به پلیر فایل های ویدیویی به خوبی نرم افزار DivX Plus Senti را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های پلیر فایل های ویدیویی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های پلیر فایل های ویدیویی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون DivX سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه پلیر فایل های ویدیویی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای پلیر فایل های ویدیویی هستید نرم افزار DivX Plus Senti یکی دیگر از محصولات DivX  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه پلیر فایل های ویدیویی بر آورده سازید. نرم افزار DivX Plus Senti با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه پلیر فایل های ویدیویی همراهی خواهد کرد. نرم افزار DivX Plus Senti تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای پلیر فایل های ویدیویی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه پلیر فایل های ویدیویی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App DivX Plus Pro center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار DivX Plus Senti :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– قابلیت انتقال ویدئوها به دستگاه های خود– امکان هدایت فیلم های خود با سرعت و دقت بیشتر– پخش کننده وب– دارای کانال صدای فراگیر– قابلیت پخش آهنگ ها با زیرنویس– پخش ویدئو با کیفیت بالا با کدک دیویکس– مشاهده DivX ،AVI ،MKV و MP4 در هر رسانه ای-ابزار بسیار قویی پلیر فایل های ویدیویی– نرم افزار کاربردی پلیر فایل های ویدیویی-انجام پلیر فایل های ویدیویی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار DivX Plus Senti  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   DivX Plus Sentiنوع نرم افزار :  ابزار پلیر فایل های ویدیویینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DivX Plus Senti

DivX Plus Senti Pro v10.8.7

DivX Plus Player will allow you to play DivX, AVI, MKV, MP4 and MOV videos, transfer videos to your devices with DivX To Go, navigate your videos with greater speed and precision. Great playback from DivX, AVI, MKV, MP4 and MOV videos. Don't just play your videos — play them well. Whether it's a DivX, AVI, MKV, MP4 or MOV file, DivX Plus Player is built to give you the best video playback performance and media management on your PC. And with the addition of DivX To Go, DivX Plus Player is the easiest way to transfer your videos to a DivX Certified device.

لینک دانلود