تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Dlubal SHAPE-MASSIVE v6.67.01 x86 – Win

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم هستید نرم افزار Dlubal SHAPE-MASSIVE ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم بر آورده سازید. نرم افزار Dlubal SHAPE-MASSIVE با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Dlubal SHAPE-MASSIVE تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Dlubal SHAPE-MASSIVE می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

Dlubal SHAPE-MASSIVE center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Dlubal SHAPE-MASSIVE :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم– نرم افزار کاربردی آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم-انجام آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاوم با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Dlubal SHAPE-MASSIVE  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Dlubal Softwareنوع نرم افزار :  ابزار آنالیزور تنش در طراحی بتن مقاومنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Dlubal SHAPE-MASSIVE

Dlubal SHAPE-MASSIVE v6.67.01 x86

Dlubal SHAPE‑MASSIVE determines section properties of any thick-walled cross‑section and calculates the stresses. In addition, you can perform reinforced concrete design according to Eurocode 2 and other standards. SHAPE-MASSIVE provides the option of interface with RFEM and RSTAB: SHAPE‑MASSIVE cross‑sections are available in the library of the FEA or frame analysis software, and vice versa, it is possible to import and design the internal forces from RFEM and RSTAB in SHAPE‑MASSIVE. The structural data can be entered graphically, in tables, or by means of a DXF file.

لینک دانلود