دانلود نرم افزار DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL v4.6.4 – Win

DMSoft DBSync برای FoxPro و MSSQL به شما کمک می کند تا پایگاه داده های خود را از Microsoft SQL Server به پایگاه داده های MS Visual FoxPro (* .DBC) یا جداول MS Visual FoxPro تبدیل کنید (* .DBF). همچنین برای رسیدگی و بسیار سریع و کارآمد برای دستکاری پایگاه داده. حدود 6 دقیقه طول می کشد تا 1 میلیون پرونده از MS SQL Server به FoxPro تبدیل کنید. مایکروسافت SQL سرور از لحاظ عملکرد و ثبات، امنیت و بسیاری دیگر از ویژگی های تجاری مهم RDBMS، از MS FoxPro بسیار برتر است. مایکروسافت SQL Server را به عنوان یک جایگزین برای برنامه های FoxPro که از دست رفته است توصیه می کند. با این حال، گاهی اوقات شرایط خاصی وجود دارد که در آن با برنامه های Visual FoxPro بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر است. برنامه های جدید سازمانی مبتنی بر فناوری مایکروسافت از MS SQL به عنوان لایه ذخیره سازی داده استفاده می کنند. برنامه های کاربردی تبدیل و همگام سازی ما با کمک به مهاجرت داده ها هموار و سریع در محیط های ناهمگن.  هنگامی که بحث از انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL به خوبی نرم افزار DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون DMSoft سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL هستید نرم افزار DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL یکی دیگر از محصولات DMSoft  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL بر آورده سازید. نرم افزار DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL center

ویژگی های نرم افزار DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL :– سادگی کار با نرم افزار– همگام سازی دو طرفه بین MS SQL, MySQL, Oracle و PostgreSQL– پشتیبانی از SQL Server (Express) 2000/2005/2008/2008 R2/2012/2014/2016 و SQL Azure support– انتقال دیتابیس از MS SQL به MySQL و Oracle و برعکس– پشتیبانی از جداول آزاد Visual FoxPro– امکان انتخاب پروتکل های ارتباطی TCP/IP, PIPE, IPX/SPX– ذخیره ی داده ها در یک فایل برنامه MS Visual FoxPro برای استخراج و انتقال به دیتابیس Visual FoxPro– ذخیره داد ها در یک MS SQL Dump جهت استخراج و انتقال به پایگاه داده MS SQL– پشتیبانی از Amazon RDS SQL Server DB Instance– پشتیبانی از شما و طرح های MS SQL– سرعت انتقال سریع و آسان-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL– نرم افزار کاربردی انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL-انجام انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQL با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   DMSoftنوع نرم افزار :  ابزار انتقال و همگام سازی پایگاه داده های FoxPro و MSSQLنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL v4.6.4

DMSoft DBSync for FoxPro and MSSQL helps you to convert and synchronize your databases from Microsoft SQL Server to MS Visual FoxPro databases (*.DBC) or MS Visual FoxPro free tables (*.DBF). It is both easy to handle and extremely fast and efficient for databases manipulations. It takes about 6 minutes to migrate 1 million records from MS SQL Server to FoxPro. Microsoft SQL Server is far superior to MS FoxPro in terms of performance and stability, security and many other critical business features of RDBMSs. Microsoft recommends SQL Server as an alternative to the defunct FoxPro applications. Still, there are sometimes specific situations where it is much simpler and cost effective to stick with Visual FoxPro applications. New enterprise-level applications based on Microsoft technologies use MS SQL as the data storage layer. Our database conversion and synchronization applications help to migrate data smoothly and fast in heterogeneous environments.

لینک دانلود