تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار DotSoft ToolPac v18.0.5.0 – Win

ToolPac امروزه توسط هزاران معمار، مهندسین و طراح استفاده می شود! این مجموعه جامع از ابزارهای بهره وری با AutoCAD 2010 یا بالاتر (LT پشتیبانی نمی شود)، BricsCAD v15 Pro یا بالاتر یا IntelliCAD 8.3 یا بالاتر کار می کند. این کار به همان اندازه در همه محیط ها، از جمله معماری، مهندسی، عمران، مکانیک و طراحی کار می کند.استفاده از نرم افزارهای رده توسعه دهنده AutoCAD روز به روز بیشتر می شود و هر روز شاهد ظهور نرم افزاری تازه در این زمینه هستیم. گستردگی استفاده از این نرم افزار ها به حدی رسیده است که امروزه تعداد زیادی شرکت ها سعی در ارائه نرم افزاری کامل و جامع دارند. DotSoft ToolPac نرم افزار قدرتمندی برای توسعه دهنده AutoCAD است و از جمله پر مخاطبین نرم افزار های رده توسعه دهنده AutoCAD می باشد. توسعه دهنده AutoCAD یک سری برنامه های کامپیوتری هستند که به کاربر برای انجام کارهای مختلف در سیستم کمک میکند، DotSoft ToolPac از محصولات کمپانی DotSoft  و دارای تاییدیه طلایی نرم افزاری از شرکت مایکروسافت می باشد. نرم افزار DotSoft ToolPac به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد توسعه دهنده AutoCAD است. از ویژگی های مهم نرم افزار DotSoft ToolPac می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک معتبر دانلود کنید.

App DotSoft ToolPac center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار DotSoft ToolPac :– سادگی کار با نرم افزار– افزودن بیش از 750 دستور رایج طراحی به نرم افزارهای AutoCAD و BricsCAD و IntelliCAD– دارای ابزارهای بسیار کاربردی در زمینه معماری، طراحی، مهندسی و عمران– صرفه‌جویی چشم‌گیر در زمان به دلیل در دسترس بودن تمامی ابزارها– نمایش یکباره جعبه ابزار در یک نوار بالای نرم افزار– دارای ابزارهایی نظیر Purge و Insert و Recover و Repath و Redefine و Query– سازگار با AutoCAD 2010 و BricsCAD 15 و IntelliCAD 8.3 و جدیدتر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی توسعه دهنده AutoCAD– نرم افزار کاربردی توسعه دهنده AutoCAD-انجام توسعه دهنده AutoCAD با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار DotSoft ToolPac  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   DotSoft ToolPacنوع نرم افزار :  ابزار توسعه دهنده AutoCADنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DotSoft ToolPac

DotSoft ToolPac v18.0.5.0

ToolPac is in use today by thousands of architects, engineers, and designers! This comprehensive collection of productivity tools works with AutoCAD 2010 or higher (LT not supported), BricsCAD v15 Pro or higher or IntelliCAD 8.3 or higher. It works equally well in all environments, including Architectural, Engineering, Civil, Mechanical and Design.

لینک دانلود